MoneyGram, Güney Koreli Havale Firması Global Money Express ile Ortak Oldu - BTC MAGAZİN

MoneyGram, Güney Koreli Havale Firması Global Money Express ile Ortak Oldu

  • Ripple tarafından desteklenen bir dünya ödeme devi, büyük bir Güney Koreli fintech firması Global Money Express ile ortaklık anlaşması yaptı.

Ripple’ın P2P havale alanındaki başlıca ortaklarından MoneyGram, PR Newswire tarafından bildirildiği üzere, Asya’daki yeni ortaklık imzaladı.

Bu kez, ABD ödeme devi Güney Kore’ye genişliyor ve büyük yerel fintech şirketi Global Money Express (GME) ile ortak oluyor.

Bu işbirliği, fonlarını Güney Kore’den Asya ve Çin’e havale eden bireyler faydalı olacak.

Güney Kore’ye Genişleme

MoneyGram’ın COO’su ve firmanın dijital iş bölümünün başkanı Kamila Chytil’e göre, büyük fintech firmalarıyla ortaklık kurmak, MoneyGram’ın dijital büyümesini genişletme planının bir parçası.

Son zamanlarda MoneyGram’ın Mayıs ayında dijital işlemlerde yıllık %100 büyüme bildirdi. Aynı zamanda hızla büyüyen bir şirket olan GME kadar büyük bir P2P ödeme deviyle ortaklık yapmak: MoneyGram’ın dijital ödemeler alanında daha da genişlemesini sağlamak için gereklidir.

Güney Kore’den İkinci Büyük Ortak

MoneyGram, Mayıs ayı sonlarında MoneyGram’ın genişlemesi için de önemli bir kilometre taşı olan Güney Kore para transferi şirketi E9Pay ile bir araya geldi.

Böylece, Ripple’ın ortağı, Dünya Bankası’ndan alınan verilere göre, Güney Kore’deki havale endüstrisindeki lider konumunda. Yıllık ödeme çıkışında yaklaşık 13,5 milyar dolar ile övünebilir.

Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin!


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu