Neblio (NEBL) Nedir? Neblio (NEBL) Geleceği ve Yorum 2022

Neblio (NEBL) Nedir?

Neblio (NEBL), hızla büyüyen blok zinciri teknolojisi, kripto para birimi, şirketlerin kendi alanlarında büyüme fırsatlarından yararlanmalarına yardımcı olmak için olgun bir altyapı oluşturdu.

Önemli büyümeye rağmen, yüksek entegrasyon ve bakım maliyetleri nedeniyle benimsenmelerinin önünde hala bazı engeller bulunmaktadır. Neblio, blok zinciri teknolojisinin geliştirilmesini ve benimsenmesini kolaylaştırmak için yeni nesil bir blok zinciri ağı oluşturarak kurumsal pazardaki bu boşluğu doldurmayı hedefliyor.

NEBL token, kuruluşlara dApp’leri dağıtmak için tamamen açık kaynaklı API’ler, araçlar ve hizmetler sağlamayı amaçlayan Neblio platformunun orijinal kripto para birimidir. Neblio ağı, kullanıcıların ağı korumak için NEBL paralarını yatırdığı bir kavram kanıtı algoritması kullanır.

Ağ yönetimini ve güvenliğini teşvik etmek için ağ, kullanıcıları yatırım için harcadıkları zaman için ödüllendirir. Ağ, herhangi bir zamanda ağda kaç tane para olduğuna bağlı olarak değişen bir oranda yeni paralar üretecek şekilde ayarlanmıştır.

Neblio (NEBL), bir işlem olarak eşler arası veri alışverişini sağlayan açık kaynaklı ve merkezi olmayan bir blok zinciri ağıdır. Neblio platformundaki işlemler, değişmez bir dağıtılmış deftere kaydedilir.

Neblio (NEBL), yeni nesil blok zinciridir. Yenilik, iş ve kurumsal geliştiricilerin, blok zincir teknolojisi geliştikçe gelişen merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) geliştirmesine ve dağıtmasına olanak tanır.

NEBL token, Neblio blok zinciri ağının resmi kripto para birimidir. NEBL token’ları, Neblio ekosisteminde eşler arası işlemler için kullanılır. Neblio, Neblio platformunda NEBL madenciliğini mümkün kılan bir Proof of Stake konsensüs mekanizması kullanır.

Neblio, Eddy Smith ve Ann Jackson tarafından kuruldu. Her ikisi de sırasıyla Neblio’nun baş geliştiricisi ve işletme yöneticisi olarak hizmet vermektedir. Ekibin ayrıca iki geliştiricisi var, Riley Stockton ve Samer Afach. Neblio, danışman Yuval Amar tarafından desteklenmektedir.

Neblio, Ağustos 2017’de ilk kripto para birimi teklifini (ICO) başlattı. 125 milyon NEBL token’dan yaklaşık 13,6 milyon token satıldı. Satılmayan token’lar yakıldı.

Neblio blok zinciri ağı, merkezi olmayan uygulamalarda blok zincir teknolojisinin geliştirilmesi ve benimsenmesi için gerekli ivmeyi sağlamak üzere oluşturulmuştur. Neblio, merkezi olmayan uygulamaların yeni blok zinciri teknolojilerini nispeten kolaylıkla benimsemesine izin veren gelişmiş bir blok zinciri oluşturmuştur.

Neblio API’leri, geleneksel RESTful API’lerine aşina olan geliştiricilerin kendi dApp’lerini kolayca geliştirebilmeleri için basit olacak şekilde tasarlanmıştır. Neblio API paketi Python, Java, js, .Net, PHP, Go gibi yaygın olarak kullanılan programlama dillerini destekler.

Blockchain, uygulamalarının sınırsız olduğu noktaya kadar olgunlaştı. Neblio Ağı, inovasyon yoluyla bu blok zinciri fırsatlarından yararlanmaya ve işletmeler için yeni kullanımlar geliştirmeye odaklanmıştır.

NEBL, çoğu kripto para birimi gibi, eşler arası ticarete izin verir. Ancak bunun ötesinde NEBL, Neblio Blockchain Ağının can damarıdır. Esas olarak Neblio platformuyla veri alışverişi için kullanılır.

Proof of Work konsensüs mekanizması kullanan Bitcoin’den farklı olarak Neblio, konsensüs mekanizması olarak Proof of Stake kullanıyor. Trial of Stake, kullanıcıların Neblio ağını güvence altına almak için NEBL token’larını yatırmalarına olanak tanır. Karşılığında, kullanıcılar yeni oluşturulan NEBL token’larını alacaklar.

Neblio, yeni token’ı NEBLIO TOKEN PROTOCOL-1’i (NTP1) piyasaya sürdü. Bu token, Neblio ekosistemindeki tüm dağıtılmış uygulama geliştiricileri tarafından verilebilir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Mirror Protocol (MIR) Nedir? Mirror Protocol (MIR) Geleceği ve Yorum 2022

Neblio (NEBL) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Eddy Smith ve Ann Jackson
  • Yayınlanma Yılı: 2017
  • Blok Zinciri: Blockchain
  • Toplam Arzı: 19,556,970
  • Dolaşımdaki Arzı: 19,556,970
  • Piyasa Değeri: ₺ 864,923,750
  • En Düşük Fiyat: ₺ 2.35
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 51.87
  • Proje Amacı: NEBL token ile, Neblio ağının kullanıcıları birbirleriyle alışveriş yapabilir ve aynı zamanda kullanıcıları katkıda bulunmaya ve token ödülleriyle ağın güvenliğini sağlamaya yardımcı olmaya teşvik edebilir.

Neblio (NEBL) Geleceği

NEBL Coin’in geleceğine gelince, blok zinciri teknolojisinin birçok ticari kullanımı vardır. Denetlenebilir değişmez bir defterde finansal işlemlerin güvenli kayıtlarını yöneten merkezi olmayan uygulamalardan, güvenli erişim ve depolamayı yöneten bulut tabanlı uygulamalara ve milyonlarca IoT cihazı tarafından üretilen veri patlamasına kadar.

Neblio’nun blok zinciri ağı, şirketlerin neredeyse her sektörde uygulama geliştirme ve dağıtma biçiminde devrim yaratarak iş değerini artırabilir. Bu bağlamda Nebl iş dünyası için önemli bir çözüm olarak masaya oturdu.

Neblio, kuruluşundan bu yana istikrarlı bir büyüme göstermiştir. Neblio geliştirmenin arkasındaki ekip küçük ama etkileyici bir şekilde verimli. Ekip şu ana kadar yol haritalarında belirtilen hedeflere ulaştı. Neblio cüzdan serisi şimdiye kadar başarılı oldu ve yatırımın geri ödenmesi için iyi bir fırsat sunan birçok potansiyel proje ortaya çıktı.

Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu unutmamalı, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Neblio (NEBL) Yorum

Popüler geliştirici platform Neblio platformunun yerli token’i olan NEBL coin, aynı şekilde geliştiricilerin de ilgisini çekecek gibi görünüyor. Piyasaya sürüldüğü yılın en iyi token’lerinden biri olarak yatırımcılar tarafından ilan edilen token’in, şu anda bu gereksinimi karşılamıyor gibi görünse de ileriye doğru sağlam bir adım attığı söylenebilir.

Neblio ağının esnekliği sayesinde muazzam ölçeklenebilirliği ve güvenilirliği, onu hem işletmeler hem de kuruluşlar için mükemmel bir uyum haline getirir. Neblio’nun yeni nesil blok zinciri platformunun temel özelliklerinden biri, müşterilerin günlük iş ihtiyaçları için kritik olan Katman 1 uygulamalarını kullanmasıdır.

Neblio düğümleri, merkezi olmayan bir ağ aracılığıyla dünya çapındaki geçiş bloklarını birbirine bağlar. Her operasyonel düğüm her zaman Neblio blok zincirinin tam bir kopyasını içerir ve en yakın veya en hızlı düğümle iletişim kurmayı seçebilecekleri için potansiyel merkezi olmayan uygulamaların performansını iyileştirir.

Küresel olarak, bu ölçeklenebilirlik, uygulama performansını ve yanıt süresini önemli ölçüde iyileştirirken, uygulamanın çalıştığı hemen hemen her yerden Blockchain verilerine erişilmesine olanak tanır.

Neblio (NEBL) Nereden ve Nasıl Alınır?

Neblio (NEBL)’yu güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu