Newscrypto (NWC) Nedir? Newscrypto (NWC) Geleceği ve Yorum 2022

Newscrypto (NWC) Nedir?

NewsCrypto Token (NWC), NewsCrypto ekosisteminin yerel token’ıdır ve acemi tüccarlardan elektronik para uzmanlarına kadar herkes için kapsamlı bir dizi gösterge, eğitim ve eğlence kaynağı sağlar. NWC, kullanıcıların birbirlerinden öğrenebilecekleri ve içerik yayınlamak için NWC kazanabilecekleri topluluk odaklı bir ekosistem oluştururken bir kripto tüccarının ihtiyaç duyduğu her şeyi tek bir yerde sağlamayı amaçlamaktadır.

NWC token’ları, blok zincir teknolojisi ve kripto para ticareti üzerine etkileşimli eğitime odaklanan çevrimiçi bir platforma erişimin yanı sıra eğlence (yani kripto oyunları) ve NWC mobil uygulama topluluğu gibi ek özelliklere erişimin kilidini açmak için kullanılır. eğitim kaynakları ve pazar izleme yazılımı dışındaki kısım.

Token’ın sabit bir 280 milyon NWC üst sınırı vardır ve akıllı sözleşme yoluyla tüm abonelik ücretlerinin yüzde 20’sinin otomatik olarak yakıldığı deflasyonist bir model izler. Platform üyelik ücretlerine ek olarak, token’lar, değeri aktarmak ve topluluk üyelerini ekosisteme katkıda bulunmaları için ödüllendirmek için de kullanılır.

NWC tamamen kendi kendini finanse ettiğinden ve bu nedenle herhangi bir dış finansmana bağlı olmadığından, gelişimi tamamen topluluk odaklıdır, bu da herkesin hem topluluğun yararına hareket etmeye hem de güvenilir ve değerli içerik sağlamaya teşvik edildiği anlamına gelir. NWC başlangıçta Stellar blok zincirinin üzerine inşa edilmiş olsa da, 2021’in başlarında Ethereum ve Binance Smart Chain’e de sunuldu. NWC tarafından oluşturulan bir zincirler arası değişim çözümü, kullanıcıların oturumlar arasında geçiş yapmasına olanak tanıyor.

Newscrypto Platformu (NWC), kullanıcılarına kapsamlı bir dizi gösterge ve eğitim içeriği sağlayan bir ekosistemdir. Yeni kullanıcılardan deneyimli kripto meraklılarına kadar herkesin ilgisini çekebilecek eğlenceli unsurlara sahip platform hakkında bilgiler projenin web sitesinde bulunabilir. Proje, bir kripto para birimi kullanıcısının ihtiyaç duyabileceği her şeyi vaat etmeyi amaçlıyor. Aynı zamanda NWC ekibi, topluluğu başarılı bir şekilde endişelerinin merkezine koyan bir ekosistem oluşturmak istedi. Bu ekosistemde kripto kullanıcıları hem yeni şeyler öğrenebilecek hem de çeşitli şekillerde birbirlerine katkı sağlayabilecekler. Kullanıcıların ekosistemdeki gönderileri paylaşmasına izin veren NWC token benzeri hizmetler de vardır.

Orijinal Newscrypto (NWC) web sitesindeki açıklamayı sizinle paylaşalım: “Kripto dünyasında iş kararları almak için en iyi yer!” NWC platformu, eğitim, piyasa göstergeleri veya diğer faydalı araçlar gibi şeyleri içeren eksiksiz bir ekosistemdir. Ekosistem göstergelerine dayalı olarak piyasanın teknik değerlendirmeleri yapılabilmektedir. Bunlara ek olarak, kullanıcılar piyasa ile ilgili diğer araçları kullanarak Newscrypto platformundan yararlanabilirler. Newscrpto platformu, dünyanın en başarılı tüccarları, diğer bir deyişle tüccarlar tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır.

Her şey dahil kripto para platformu olarak hizmetlerini sürdüren platform oldukça iddialı bir konuma sahip. Newscrypto platformunda yer alan kripto para piyasasındaki olası tüm seviyelerdeki kullanıcıların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak detaylı araçlar hazırlanır. Bu araçların her türlü ihtiyaca cevap verebilecek nitelikte olduğu söylenebilir. Piyasada yeni olan veya piyasada çok fazla deneyime sahip kullanıcılar bu araçlardan yararlanabilir. Platform ayrıca otomatik grafik araçları içerir. Bu araçlar sayesinde kullanıcılar, özellikle yeni başlayanlar, teknik analiz problemlerinin temel mantığını kolaylıkla anlayacaklardır. Bu araçlara ek olarak gelişmiş teknik analiz araçları da platformda deneyimli kullanıcıların hizmetine sunulacak.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Kripto Launchpadler Nelerdir? ICO, IDO ve IEO'nun Farkları Neler?

Newscrypto (NWC) ekosisteminin her türlü kullanıcı ihtiyacını karşılamak için tasarlanmış bir platform olduğundan bahsetmiştik. Platformun kripto para birimi NWC token’ları, ekosistem içinde yapılan işlemlerde kullanılır. Bu kripto para birimi, platformun çalışır durumda olmasını sağlar. Newscrypto platformunun Stellar ağı (XLM) üzerine kurulduğunu biliyoruz. Projenin toplamda sunacağı tokenlerin yarısı, token satışı sırasında kullanıcılara getirildi. Giriş belgesindeki bilgiler arasında, tokenler Binance akıllı zincirinde, Stellar ağında ve birkaçı Ethereum (ETH) ağında bulunuyor.

Newscrypto (NWC) Genel Bilgiler

 • Kurucusu: Vid Gradisar
 • Kuruluş Yılı: 2021
 • Blok ZinciriEthereum
 • Toplam Arzı: 280,000,000
 • Dolaşımdaki Arzı: 150,400,833
 • Piyasa Değeri: ₺ 175,595,694,87
 • En Düşük Fiyat: ₺ 0,97
 • En Yüksek Fiyat: ₺ 27,49
 • Proje Amacı: NWC token’ları, blok zincir teknolojisi ve kripto para ticareti üzerine etkileşimli eğitime odaklanan çevrimiçi bir platforma erişimin yanı sıra eğlence (yani kripto oyunları) ve NewsCrypto mobil uygulama topluluğu gibi ek özelliklere erişimin kilidini açmak için kullanılır.

Newscrypto (NWC) Geleceği

NewsCrypto platformunun geleceği ve kripto para piyasasının geleceği birlikte görülebilir. Geliştirici tarafından tercih edilen kitle kaynaklı yaklaşım ve teşvik sistemleri, son derece yetenekli ve deneyimli profesyonelleri ve pazarlamacıları bir araya getirerek topluluğu genişletmeyi amaçlıyor.

280 milyon birimlik NWC token sınırı, deflasyonist bir modelin izlenmesi açısından olumlu kabul ediliyor. Uzmanlar, kripto para yatırımlarına artan yatırımcı ilgisi ile bilgi ve deneyim ihtiyacının artacağına inanıyor ve NewsCrypto gibi bilgi ve deneyim aktarımına odaklanan platformların tercih edileceğine inanıyorlar.

NWC Coin incelemeleri sürekli değişiyor. Sebebi ise belirli zamanlarda popüler olması ve diğer zamanlarda kimsenin umurunda olmamasıdır. Platform, marka bilinirliğini artırmayı ve daha fazla insanı eğitmeyi başarırsa, NWC Coin olumlu ilerleme kaydedebilir. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Newscrypto (NWC) Yorum

NWC Coin çok sağlam bir projeye sahip olmadığı ve kendi platformuna destek görevi gördüğü için birçok analist tarafından geliştirilmemiş olarak yorumlanıyor. Ancak daha çok kripto para borsalarında işlem gören ve bazı yatırımcıların ilgisini çeken NWC Coin, gelecekte çok farklı bir aşamada olabilir.

NewsCrypto platformu, yeni ve deneyimli kripto yatırımcılarını kendine çekerek farklı deneyimlere sahip izleyicilerin ilgisini çekmeyi amaçlayan topluluk odaklı bir platformdur. Platform üyelik ücretleri ve ekosistem katkıları için kullanılan NWC Coin, platform geliştirme amacıyla ödül ve teşvik sistemi ile desteklenmektedir. Tamamen topluluk tarafından yönetilen platformun ademi merkeziyetçi olduğu söylenebilir. NewsCrypto platformunun kripto para ekosisteminin gelişmesinden olumlu etkileneceği söylenebilir.

Newscrypto (NWC) Nereden ve Nasıl Alınır?

Newscrypto (NWC)’yu güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:

 • MEXC
 • DigiFinex
 • KuCoin
 • Gate.io
 • HitBTC
 • UniSwap (V2)
 • PancakeSwap (V2)
 • Bithump
 • ProBit

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu