OST (Simple Token) Nedir? OST (Simple Token) Geleceği ve Yorum 2022

OST (Simple Token) Nedir?

OST (Simple Token), blok zincir teknolojilerini kitlelere ulaştırmayı amaçlayan bir hizmet olarak blok zinciri platformudur (BaaS). Bunu yapmanın bir yolu, işletmelerin token’ın arkasındaki teknoloji veya KYC gibi yasal gereklilikler hakkında endişelenmeden kendi token’larını oluşturmalarına olanak tanıyan markalı bir şifreleme hizmeti kullanmaktır. OST ayrıca geliştiricilere gerekli tüm API’leri ve SDK’ları sağlar. Platforma bir OST cüzdanı, kontrol paneli ve protokolün eklenmesiyle, OST ortakları 300 milyondan fazla kişiye ulaşma potansiyeline sahip.

Simple Token’ın işletmeler ve tüketiciler tarafından gerçek dünya sorunlarına yönelik uygulamalarda kullanılmasının birçok yolu vardır. Aslında birçok şirket bunu yapıyor, bu yüzden OST ortakları birçok kullanıcıya ulaştı. Simple Token’ın hedeflerinden biri, Ethereum blok zincirindeki tıkanıklığı azaltmaktır. Bunu, 2019’un ilk çeyreğinde alfa olarak piyasaya sürülen OpenST Mosaic protokolü aracılığıyla yapar. OpenST Mosaic, Ethereum’da internet düzeyinde işlem hacmini etkinleştirmek için süper blok zincirler sağlar.

İşlemler, Ethereum blok zincirinde eşzamansız olarak garantili ekonomik kesinlik ile kamu hizmeti blok zincirinde yıldırım hızında gerçekleşecek. Bu, Ethereum blok zincirinin işlem hacmini artıracak ve tüm Ethereum ekosistemine fayda sağlayacaktır.

Bu platformun bir başka kullanımı, marka token’ı teşviklerine dayalı gelişen bir topluluk oluşturarak tüketici başvuru sürecini basitleştirmektir. Sadece teknolojiyi kolayca erişilebilir kılmakla kalmıyor, aynı zamanda markalı token’lar oluşturmanın ve sürdürmenin mali ve düzenleyici yükünü de ortadan kaldırıyor.

Bu nedenle, işletmelerin yazılımlarına veya platformlarına odaklanmalarına izin vermek, esas olarak gücü, Simple Token ve OpenST protokolü, şirketin blok zinciri ile ilgili tüm yönlerini ele alır. Bu markalı token’ların ana kullanım örneklerinden biri, sadakat programlarına ve diğer sadakat programlarına benzer. Birkaç şirket şu anda OST ile ortaklık kuruyor ve kendi blockchain tabanlı sadakat programlarını başlatmayı planlıyor.

OST (Simple Token) “eski” bir proje değil, tecrübeli ve yetenekli bir ekibe sahip. Bu ekip, 2003 yılında Jobster ile başlayan bir dizi başarılı internet tabanlı işletme yaratan bir seri girişimci olan Kurucu ve CEO Jason Goldberg tarafından yönetilmektedir.

OST (Simple Token), 2016’da başlayan ve bugün hala aktif olan Pepo adlı daha önceki bir projeden evrimleşmiştir. . Ekibin çoğu başlangıçta Pepo’dan geldi, ancak ekip OST’nin başlangıcından bu yana önemli ölçüde büyüdü. Aslında, proje başladığında yaklaşık 30 ekip üyesi vardı, ancak lansmanından bu yana iki katına çıkarak 60 ekip üyesine ulaştı. Düzinelerce başka danışman, projenin yolunda gitmesini sağlamak için OST ile yakın işbirliği içinde çalışıyor.

OST’nin teknolojik atılımlarının yanı sıra, finans sektöründe de kayda değer bir başarı var. Bazıları OST ICO’yu şimdiye kadarki en profesyonel ICO olarak adlandırdı. OST liderleri hiçbir masraftan kaçınmazlar ve 70’den fazla tam ve yarı zamanlı çalışanın yanı sıra iki hukuk firması, bir düzine topluluk yöneticisi, üç ekonomist ve dört araştırmacıdan oluşan bir ekiple çalışırlar. Başarılı bir ICO ile pazara girdiler.

Tüketicilerin ve operatörlerin sanal dünyasının dışındaki konulardaki uygulamalarda basit token’ın geçerli olması için birçok alternatif vardır. Günümüzde işletmeler genellikle basit bir Token platformunu tercih ediyor ve bu nedenle birçok kullanıcı var.

OST (Simple Token)’ın ana amaçlarından biri, Ethereum Blockchain üzerindeki trafiği en aza indirmektir. Bunu başarmak için, 2019’un ilk çeyreğinde alfada yaşamayı hedefleyen OpenST Mosaic protokolüne güveniyor. OpenST Mosaic, metablok zincirlerinin Ethereum’da İnternet eşdeğeri işlemleri yükseltmesine izin veriyor.

İşlemler, Ethereum blok zincirinde eşzamansız olarak etkinleştirilen ekonomik netlik ile arka uç blok zincirlerinde yıldırım hızında işlenir. Bu hızlı hız, tüm Ethereum ekosisteminden faydalanırken, Ethereum Blockchain için yapılan işlem sayısını artırır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Borsaların Açıklamaya Başladığı Rezerv Kanıtı Nedir? Proof of Reserves Yeni FTX Vakalarını Önleyecek mi?

Projenin bir diğer amacı, markaya ait bir token teşviki tarafından desteklenen, hızla büyüyen bir tüketici uygulamaları topluluğu oluşturma sürecini kolaylaştırmaktır. Bu, yalnızca teknolojiyi basitleştirmekle kalmaz, aynı zamanda bozuk token oluşturma ve reklamın mali ve düzenleyici yükünü ortadan kaldırmayı da amaçlar. Bu, şirketlerin kendi platformlarına veya komut dosyalarına odaklanmalarına izin verirken, başlangıçtaki güçlü yönleri, OST ve OpenST protokolleri, token platformu Blockchain’in tüm yönlerini hesaba katar.

Bu markalı token’ların birincil kullanımlarından biri, sadakat programlarına ve diğer hatalı programlara eşdeğerdir. Bugün, birkaç şirket OST ile ortaklık kurdu ve blockchain tabanlı sadakat programlarının gösterimi üzerinde çalışıyor.

Örneğin, Uber’in OpenST şablonlarına ve OST teknolojisine dayalı bir sadakat programı oluşturmaya karar verdiğini varsayalım. Ayrıca, inceleme bırakmak, sohbetlere katılmak ve Uber’deki yolculuklarınızda yüzde indirim gibi şeyler için ödül olarak kendi kendini düzenleyen markalı Uber token’ları sunabilirler.

OST (Simple Token) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Jason Goldberg
  • Yayınlanma Yılı: 2016
  • Blok Zinciri: Ethereum
  • Toplam Arzı: 800,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 798,532,509
  • Piyasa Değeri: ₺ 6,174,955
  • En Düşük Fiyat: ₺ 0.006017
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 0.2738
  • Proje Amacı: OST, geliştiricilere gerekli tüm API’leri ve SDK’ları sağlar ve OST Cüzdanı, Gösterge Tablosu ve Protokolü dahil ederek OST Ortakları çok sayıda kullanıcıya ulaşacaktır.

OST (Simple Token) Geleceği

OST ile ilgili kişilerin yorumlarının diğer kripto para birimlerinde oldukça olumlu olduğuna dikkatimizi çekiyor. Fiyat grafiğine reel olarak baktığımızda OST coinin özellikle son birkaç ayda oldukça olumlu bir yol izlediğini görüyoruz.

Aslında OST platformunun işletmeler ve tüketiciler için güç kaynağı olacağına inanılıyor. Dolayısıyla OST coin’in de bir geleceği olduğunu söyleyebiliriz.

Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu unutmamalı, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

OST (Simple Token) Yorum

Kripto para birimleri veya emtialar her zaman yukarı veya aşağı gitmez. Piyasada ayrıca alıcı ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu, piyasadaki arz ve talep arasındaki dengeyi belirler. Aslında RSI’ı değerlendirmemizin en önemli nedenlerinden biri de bu aşırı alım ve satım değerleri.

Onları dijital olarak görmekle ilgili. Doyum noktasına ulaşıldığında, tüccarlar da bu şekilde ticaret açarlar. Aynı şey OST’ler için de geçerli. OST’nin zamanla azalmasının nedeni budur.

Geliştirici dünyası için açık kaynak olan OST, küresel ekonominin tüm sektörlerinde güvenli, şeffaf ve entegre veri yönetimine öncülük etmeyi amaçlar. Ek olarak, OST Ekosistemi, blok zincirini Nesnelerin İnterneti (IoT) ile birleştirerek girişimcilere, endüstrilere ve işletmelere verileri güvenli ve verimli bir şekilde yönetmek ve paylaşmak için bir çerçeve sağlar.

OST (Simple Token) Nereden ve Nasıl Alınır?

OST (Simple Token)’u güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu