Peter Brandt, Bitcoin Fiyatını Halvingten Sonra 1.800 Dolar Olarak Gösteren Analizle Dalga Geçti

  • Peter Brandt ciddiye alınmayan inanılmaz derecede kıvrık bir Bitcoin (BTC) fiyat tablosuyla alay etti.

Deneyimli emtia tüccarı Peter Brandt, önde gelen kripto para biriminin 12 Mayıs Halving’ten sonra 1.800 dolara tekrar dönebileceğini tahmin eden son derece karmaşık bir Bitcoin (BTC) fiyat grafiğiyle alay etti.

Brandt, teknik analizin piyasaları sistematik olarak tahmin etmek için kullanılamayacağını ve her traderın kazanan tarafa ulaşacak kadar çizgi çekebileceğini iddia ediyor.

Kıvrık Bir Karmaşa

Brandt’ın dikkatini çeken “çılgın” grafik, TradingView’da “snookerer” tarafından Şubat ayında yayınlandı. Bu kıvrık çizimler, Fibonacci daireleri ve kanallarının kombinasyonu nedeniyle özellikle tuhaf görünüyor.

Grafik Halving için son derece aşağı yönlü bir durum oluşturuyor ve BTC‘nin 2021’de 1.800 doların altına düşeceğini öngörüyor.

BTC 2016 halvinginden sonra 30 aylık bir fiyat düşüşü yaşarken, yüzde 80’lik bir çöküş boğalar için yıkıcı bir şey olmuştu.

Brandt Bir Bitcoin Destekleyicisi Olmaya Devam Ediyor

Brandt’ın fiyat çağrıları, düşme ve yükseliş aşırılıkları arasında ince bir çizgide yürümeye meyillidir – 2020’de roketleyerek 100.000 dolara, yada 0 dolara.

Son zamanlarda, seçkin tüccar kripto trolleri tarafından saldırıya uğradıktan sonra Bitcoin hakkında tweet atmayı bırakacağını söylemişti.

Merak ediyorsanız, Brandt hala Bitcoin’in hikayesine inanıyor, ancak boğa rallysi hayallerinin gerçeğe dönüşeceğini düşünmüyor.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Yorumlar (Hayır)

Cevap bırakın