Peter Brandt: ''XRP, Manipüle Edilmiş Bir Aldatmaca'' - BTC MAGAZİN

Peter Brandt: ”XRP, Manipüle Edilmiş Bir Aldatmaca”

  • Emektar Peter Brandt, XRP ve taraftarlarına nişan almaktan yorulmuyor.

40 yıllık tecrübeye sahip, deneyimli bir emtia tüccarı olan Peter Brandt, XRP tokenini son tweetinde ‘manipüle edilmiş bir aldatmaca’ olarak bir kez daha yeniledi.

Tokenin arzının yüzde 60’ına sahip olan Blockchain şirketi Ripple Labs’in, tokeni tanıttığından beri tüm ipleri çektiğine inanıyor.

XRP, Bitcoin’e Karşı 2,5 Yılın En Düşük Seviyesine Düştü

Bu ayın başlarında Brandt, tokenin neredeyse sıfıra düşmesinin sadece zaman meselesi olacağını belirtmişti.

Brandt, XRP’yi sonunda ‘çıkmaz sokak’ haline gelecek olan ‘manipüle edilmiş bir pazar’ olarak görüyor.

11 Haziran’da Brandt, XRP’nin 2.300 satoshi’de çok önemli bir destek düzeyini kaybettiğini ve ‘bagholders’ (çanta tutucular/uzun süreli yatırım yapanlar) tokeni terk eder etmez 1.450 satoshi’ye kadar gidebileceğini fark etti.

XRP’nin 22 Haziran’da iki buçuk yıldan fazla bir süre içinde en düşük seviyesi olan 1.944 satoshi’ye daldığı göz önüne alındığında çağrısı oldukça ileri idi.

Btcmagazin tarafından bildirildiği üzere Messari, XRP’nin maliyet temelinin fiyatına göre yaklaşık yüzde 86 daha düşük olduğunu buldu.

‘Çok Kaba Troller’

Şubat ayında Brandt, XRP hayranlarını ‘kabalık ve olgunlaşmamışlıkları’ için eleştirdi, ancak ‘XRP_OCD’lerden gelen yanıtları görmenin eğlenceli olduğunu itiraf etti.

Ancak, Brandt’ın kaba troller nedeniyle Bitcoin hakkında yılda birkaç kez tweet atmasını beklemeyin. En azından bu trol kişiler yüzünden kendisi durumu böyle belirtti.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu