Peter Schiff’in Oğlu Daha Fazla Bitcoin Satın Alamayacağını Açıkladı

Ünlü bir Bitcoin eleştirmeni Peter Schiff’in oğlu Spencer Schiff, babasının aksine, bir Bitcoin destekçisi olarak tanınıyor. Geçen yıl, babası tarafından tercih edilen altından Bitcoin’e geçtiğini tweetledi. İki Schiff, Twitter’da BTC hakkında sık sık hararetli tartışmalar yapıyor. Şimdi, Spencer Schiff, amiral gemisi kripto para biriminin şimdi 15.000 dolara düşmesi durumunda, düşüşte herhangi bir satın alma yapamayacağını tweetledi. Yatırımcı ve Bitcoiner Mike Alfred, önde gelen kripto paranın daha da düşmesi ve 15.000 $ seviyesine ulaşması durumunda takipçilerinden herhangi birinin daha fazla BTC satın almayı tercih edip etmeyeceğini sordu. Spencer, şu an gerçekleşirse, bunu yapacak ABD doları olmadığı için sıfır Bitcoin satın alabileceğini belirtti. Bununla birlikte, bundan birkaç ay sonra daha fazla Bitcoin satın alabileceğini belirtti.

Peter Schiff tanınmış bir fon yöneticisi, Euro Pacific Capital’in CEO’su ve SchiffGold’un kurucusudur. Bitcoin karşıtı duruşuna rağmen, sık sık BTC hakkında tweet atıyor. Son zamanlarda Binance başkanı CZ, Bitcoin’den sık sık bahsederek Twitter’daki 809.000 takipçisine paylaşımda bulunduğu için ona teşekkür etti.

Yazım zamanında, lider kripto para birimi Bitcoin, 20.088 dolarla işlem görüyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   İşte 2024'ün Bitcoin İçin Önemli Bir Yıl Olmasının İki Büyük Nedeni!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu