Morgan Creek Digital Kurucu Ortağından Bitcoin Fiyat Tahmini: '100.000 $' - BTC MAGAZİN

Morgan Creek Digital Kurucu Ortağından Bitcoin Fiyat Tahmini: ‘100.000 $’

Bitcoin, 2019’da yükselişe 3,693 $ değerinde başladı. Haziran ayında 13.880 $ ‘ı gören Bitcoin daha sonra düşüşe geçti. 2020’deki Bitcoin Halving yaklaşırken Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı ve önde gelen Bitcoin savunucusu olan Anthony Pompliano, verdiği bir röportajda Bitcoin Halving’in kripto fiyatını 2021 Aralık ayına kadar 100.000 $’a çıkarabileceğine inandığını belirtti.

Pompliano:

“Halving Bitcoin için büyük bir an olacak. Fiyatın ertesi gün artacağını sanmıyorum, bulunduğumuz günden itibaren, Bitcoin’in fiyatını Aralık 2021’de 100.000 $ olarak göreceğimizi düşünüyorum. ”

Mevcut piyasa eğilimi göz önüne alındığında, Pompliano yükselişin yaklaşık iki yıl süreceğini iddia ederken “boğa piyasasındayız” dedi. 

Pompliano:

“Bitcoin’in fiyatının, günümüzde % 10-12 ve % 30’luk yükselişlerle sonuçlanan yüksek bir dalgalanma göreceğini düşünüyorum. Genel olarak, yükselişe devam edecek. ”

Ancak, benimsenme açısından Bitcoin hala geride kalıyor. Dünyadaki çoğu ülke Blockchain teknolojisini benimsedi, ancak bir çok ülke hala Bitcoin ve diğer kriptolara olan mesafelerini koruyor. Pompliano, çoğu insanın Bitcoin hakkında bir şeyler duyarak kripto para birimleri dünyasına girdiğini ve kurumsal Blockchaini, DeFi ve tokenize menkul kıymetleri yavaşça öğrenerek ilerlediğini belirtti. 

Pompliano:

 “… ..Ama hemen hemen herkes Bitcoin’e geri dönüyor. Şimdi, bu yolculuk altı ay, 12 ay veya 18 ay sürebilir, ancak Bitcoin için en iyi şeyin zaman olduğunu düşünüyorum. ”

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu