Popüler Analist Ethereum (ETH) Fiyatında Yükseliş Bekliyor

2023’te kripto piyasası rallisine liderlik eden altcoinlerle, Bitcoin fiyatı sınırlı bir aralıkta ve düşük oynaklıkta hareket ediyor. En büyük altcoin Ethereum da son 24 saatte önemli bir yukarı yönlü ivme kaydetti. Kripto analisti Michael van de Poppe, ETH fiyatının yükselişe geçtiğine inanıyor.

Ethereum Fiyat Yükselişi

Popüler kripto analisti Michael van de Poppe, 4 Ocak’ta attığı bir tweet’te yılın ilk ticaretine başladığını açıkladı. Bugün 8.000 $ değerinde ETH trade’i yaptı ve 2023’te tamamen trade’e odaklanmayı planlıyor.

Michael van de Poppe, Ethereum’un sıçraması gereken kritik seviye olan 1.207 $’ı paylaştığı önceki bir tweet’ten alıntı yaptı. Seviyeden sıçramamak, ETH fiyatı üzerinde ciddi bir etkiye sahip olabilir. Neyse ki, Ethereum fiyatı önerdiği seviyeyi aştı ve şimdi önemli ölçüde daha yüksek işlem görüyor.

Ayrıca, Ethereum fiyatı konusunda da iyimser. Hatta yatırımcılara Ethereum için çok önemli destek seviyesi olduğu için Ethereum’u 1.170 $’a yakın tutmalarını önerdi. Diğer kripto analistleri de uzun vadeli aynı seviyeyi paylaştı.

ETH Fiyatı Bir Günde %3 Arttı

Son 24 saatte Ethereum fiyatı neredeyse %3 arttı. ETH fiyatı, son 24 saatte işlem hacmindeki %77’lik artışın desteğiyle şu anda 1.252 dolardan işlem görüyor.

Ethereum için 24 saatlik düşük ve yüksek sırasıyla 1.207 $ ve 1.253 $. ETH fiyatı bir haftada yaklaşık %5 arttı.

Kripto analisti CredibleCrypto, bazılarının kısa vadeli yükseliş nedeniyle ETH için fazla beklentiye girdiğini paylaştı. Ancak, bunun geçici olduğuna ve ETH’nin piyasa rahatlaması sırasında daha fazla sıçramasının ve ralliden sonra daha sert düşmesinin normal olduğuna inanıyor.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   JP Morgan: Kripto Borsaları Ethereum Merge'den Fayda Sağlayabilir

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu