Rapçi Ice Cube Dogecoin Destekçisi Olduğunu Açıkladı

Profesyonel müzik çevrelerinde “Ice Cube” olarak bilinen ABD’li rapçi, aktör ve film yapımcısı O’Shea Jackson Sr.’nin son tweetine göre DOGE destekçisi olduğu ortaya çıktı.

Ice Cube, MyDoge cüzdanının kurucu üyesi ve Craft Ventures’ın kurucu ortağı Bill Lee’nin, Dogecoin’i kabul etmeleri halinde Ice Cube tarafından kurulan Big3’ten Aliens’in bazı Fire-Tier sürümlerini satın alacağını belirten bir tweet’ine yanıt verdi.

Rapçi, Ice Cube’un Dogecoin’i desteklediği ve ödeme olarak kabul etmekten mutlu olduğu şeklinde yorumlanabilecek bir yanıt verdi.

Daha sonra, Lee’nin BIG3’s Aliens’ın 25 Fire-Tier sürümünü 600.000 $’lık Dogecoin karşılığında satın aldığına dair haberleri paylaştı. Bu, DOGE tarihindeki en büyük tek işlemdir.

Big3, Ice Cube ve eğlence yöneticisi Jeff Kwatinetz tarafından kurulan ve 12 takımdan oluşan profesyonel bir basketbol ligidir. Lee’ye göre Big3, ekiplerin haklarını lisanslama/IP, ekip oylama/yönetimi ve mağazacılık için tek haklar veren NFT’ler olarak satmaya karar verdi.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Tether 120 Milyon USDT Daha Bastı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu