Ripple 191.1 Milyon XRP Taşıdı, Yarısı OTC Dağıtım Cüzdanına Gidiyor - BTC MAGAZİN

Ripple 191.1 Milyon XRP Taşıdı, Yarısı OTC Dağıtım Cüzdanına Gidiyor

  • Büyük Twitter kripto izleme hizmetleri, Ripple’ın 191,1 milyon XRP’yi kaydırdığını, yarısının OTC Dağıtım Cüzdanına gittiğini gösterdi.

Popüler kripto izleme hizmetleri Whale Alert ve XRPL Monitor tarafından yayınlanan verilere göre, DLT devi Ripple, son yirmi saat içinde 191,1 milyon XRP transfer etti.

Yaklaşık olarak yarısı OTC dağıtım cüzdanına gitti.

DLT Devi Tarafından Transfer Edilen 191,1 Milyon XRP

Son birkaç tweet’te XRPL Monitor, Ripple devinin, cüzdanları arasında şaşırtıcı miktarda 191,1 milyon XRP (geleneksel fiat cinsinden 46.187.036$) taşıdığını duyurdu.

Ripple, 74 milyon XRP (iki parça halinde), 25,4 milyon XRP ve 16,5 milyon XRP’lik yığınları kaydırmak için dört işlem (üçü birbiri ardına yapıldı) yaptı.

Whale Alert ve Bithomb verileri, bu transferlerden ikisinin Ripple’ın OTC Dağıtım Cüzdanına (r3u9Yrb7Kgaiw3CZqk1t3yQ8YagrNVT665) yapıldığını gösterdi.

XRP Likiditesini Yüksek Tutmak

Blockchain devi Ripple, XRP likiditesini yüksek tutmak ve operasyonel giderleri için fiat nakit elde etmek için XRP varlıklarını nakde çevirmek için OTC cüzdanlarını kullanıyor.

Ripple, toplam XRP arzının yarısından fazlasına sahip – bazı rakiplerin şirketi sık sık azarladığı konu bu.

Ripple, Cuma günü ayrıca 25 milyon XRP’yi OTC dağıtım cüzdanına taşırken toplamda 74,6 milyon XRP aktarmıştı.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu