Ripple 20 Milyon XRP Transfer Etti - BTC MAGAZİN

Ripple 20 Milyon XRP Transfer Etti

  • Yakın zamanda paylaşılan verilere göre, Ripple devi 20 milyon XRP’yi taşıdı. Yarısını ODL ortağı Bitstamp’a gönderdi.

XRPL Monitor izleme hesabı, Blockchain devi Ripple‘ın 20 milyon XRP’yi transfer ettiğini ve bunun yarısını Bitstamp’taki ODL koridoruna aktardığını tweetledi.

Bu arada, Avrupa merkezli borsa da 20 milyon XRP daha aktardı ve ayrıca, eski Ripple CTO’su Jed McCaleb, nakde çevirmek için 5,7 milyon XRP gönderdi.

Ripple 20 Milyon XRP’yi Taşıdı, Yarısı Bitstamp’a Gidiyor

XRPL Monitor, San Francisco merkezli Ripple’ın 20 milyon XRP’yi RL18-VN cüzdanından (fiat para birimi cinsinden 4.979.715 dolar) hareket ettirerek bir transfer yaptığını bildirdi.

Bu miktarın yarısı, Ripple’ın ODL koridorlarından biri olarak kullandığı, Lüksemburg merkezli bir kripto borsası olan Bitstamp’a gönderildi.

Paranın geri kalanı Ripple tarafından dahili cüzdanları arasında taşındı.

Ripple’ın Dünya Genelindeki ODL Koridorları

Blockchain devi, dolaşımdaki tüm XRP arzının yaklaşık yarısına sahip. Ripple, XRP rezervlerini yatırım projeleri ve hayır kurumları için kullanıyor ve ayrıca finans kurumlarına satıyor.

Ancak son zamanlarda Ripple, XRP satışlarını yavaşlatma niyetini duyurdu.

Ripple’ın MoneyGram havale devi ile birlikte oluşturduğu diğer ODL koridorları Meksika, Avustralya ve Filipinler’de bulunuyor.

Ripple, bu yılın sonuna kadar Afrika ve Asya’da – kesin olarak söylemek gerekirse; APAC ve EMEA bölgelerinde, daha fazla ODL koridoru açmayı hedefliyor.

Jed McCaleb, XRP’sini Nakde Çevirmeye Devam Ediyor

Ripple‘ın eski üst düzey yöneticisi (CTO) ve kurucusu Jed McCaleb, XRPL Monitor’a göre bugün “tacostand” cüzdanından başka bir 5.7 milyonluk XRP transferi gerçekleştirdi.

Fiat’ta bu miktar 1.418.053 dolara eşittir. Jed McCaleb, 2013’ten beri Ripple’dan aldığı XRP’leri nakde çeviriyor.

Bu durum, kendisi ve şirket arasındaki uzlaşma anlaşmasının bir parçası.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeyi unutmayın!


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu