Ripple, 50 Milyon XRP Taşıdı

Büyük kripto işlemlerini izleyen WhaleStats platformunun paylaştığı verilere göre, son 24 saatte toplamda yaklaşık 582 milyon XRP taşındı. Bu transferlere 50 milyon XRP göndererek Ripple dahil oldu.

Bu sabah, yukarıda bahsedilen kaynağa göre, Ripple, Whale Alert’in isimsiz olarak etiketlediği bir cüzdana 50 milyon XRP aktardı. Bununla birlikte, XRP merkezli Bithomp cüzdan takipçisi tarafından paylaşılan veriler, bu büyük XRP yığınının kendi alternatif adresi olan RL18-VN’ye gönderildiğini gösteriyor. Bu cüzdan, XRP’yi fintech devinin ötesine, kurumsal müşterilere ve borsalara göndermek, kripto paranın likiditesini satmak veya desteklemek ve BitGo gibi saklama cüzdanlarına göndermek için kullanılıyor. Bu nedenle, Ripple, fiyatı arttıkça dolaşıma 50 milyon XRP daha sokmaya hazırlanıyor.

Whale Alert ayrıca borsalar arasında toplam 581,6 milyon XRP transfer edildiğini tweetledi. Buradaki en büyük işlemler, her biri 150.000.000 XRP taşıyan iki işlemdi. Bunlardan biri bilinmeyen bir cüzdandan FTX kripto ticaret devine taşındı. Diğer 150 milyon ise balinalar tarafından Binance’den Bittrex’e gönderildi.

Ripple, 50 Milyon XRP Taşıdı 2
Kaynak: Twitter

Yazım anında, Btcmagazin market verilere göre yedinci en büyük kripto para birimi XRP 0,3791 dolardan el değiştiriyor. Son 24 saat içinde kripto para yaklaşık %9 artış gösterdi. Son bir haftada XRP fiyatı %7 arttı.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   140,5 Milyon XRP, Ripple ve İki Büyük Borsa Tarafından Taşındı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu