Ripple, Ayı Piyasası Koşullarına Rağmen İşe Alımlara Devam Ediyor

Fintech şirketi Ripple, Terra, Celsius ve FTX dahil olmak üzere bir dizi büyük endüstri firmasının iflas etmesiyle şiddetlenen düşüş piyasası koşullarına rağmen işe alımlara devam ediyor.

Yakın tarihli bir tweet’te Ripple, Toronto ofisi için iki iş ilanı duyurdu: kıdemli mühendislik direktörü ve kıdemli personel yazılım mühendisi.

Haziran ayında Ripple, “ana mühendislik merkezi” olarak adlandırdığı Kanada’daki ilk ofisini açtı. Ardından Ripple, uzun vadede “yüzlerce” blockchain yazılım mühendisini işe almayı hedefleyen bir işe alım çılgınlığına gireceğini söyledi.

Ayı piyasası ilerledikçe, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, iş gücünü önemli ölçüde azaltan Coinbase ve Gemini gibi diğer kripto şirketlerinin aksine şirketin işe almaya devam edeceğini söyledi. Ripple’ın çabaları, 2022’de en iyi dördüncü işyeri olarak kabul edildiğinden küresel yetkililer tarafından övgüyle karşılandı.

Great Place to Work anketine göre, Ripple çalışanlarının %95’i, diğer ABD şirketlerinin %57’sine kıyasla Ripple’ın çalışmak için en iyi yer olduğunu belirtti. ODL küresel olarak ivme kazanmaya devam ediyor ODL, dünya genelindeki diğer pazarlarda güçlü üçüncü çeyrek büyümesi kaydederek küresel olarak ivme kazanmaya devam ediyor.

Aynı şekilde, ODL kullanan müşteriler, Ripple’ın kredi limiti teklifleri aracılığıyla hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde sermaye sağlayabilirler. Kredi limiti, herhangi bir piyasa için tek bir basit kredi düzenlemesi yoluyla sermayeye önceden erişim sağlar.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ripple Balinaları 440 Milyon XRP Taşıdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu