Ripple Balinaları 143 Milyon XRP Taşıdı, XRP Fiyatını ne Bekliyor?

Ripple’ın yerel kripto parası XRP, kritik XRP davasındaki sanıklar SEC’in Özet Yargı için muhalefet önergesine redakte edilmiş yanıtlarını sunarken büyük bir artışa tanık olabilir. Bu XRP haberi patlak verdiğinde, balina izleyicileri bazı büyük transfer işlemleri kaydetti.

Ripple davası XRP’yi pumplıyor mu?

Whale Alert’e göre, bir balina cüzdanı tek bir işlemde yaklaşık 143 milyon XRP taşıdı. Aktarılan XRP yaklaşık 56,5 milyon dolar değerindeydi. Bu mega işlem, XRP davasındaki kritik kararın önüne geçiyor.

Piyasa tarafında, XRP fiyatı son 30 günde %13’ün üzerinde düştü. XRP fiyatı, yazım zamanında ortalama 0,39 $ fiyatla işlem görüyor. SEC’in yasal sorunlarıyla karşılaşmasına rağmen hala 19,8 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip.

Santiment, XRP ağının trend olan kripto para listesinin başında yer aldığını bildirdi. XRP’nin ileride fiyat artışı için büyük bir şansı var. Ancak, fiyat yükselmeden önce kısa ve hızlı bir satış bekleniyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ripple: Üstün teknoloji sayesinde ağımız katlanarak büyüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu