Ripple Balinaları 975.1 Milyon XRP Taşıdı

Blockchain izleme platformu Whale Alert’e göre, Ripple (XRP) balinaları son 24 saatte 975,1 milyon XRP taşıdı. Kaydedilen en büyük işlem, bilinmeyen bir cüzdandan bir Ripple Escrow cüzdanına gönderilen 230,36 milyon dolar değerinde 500 milyon XRP idi.

Görülen en büyük ikinci işlem, anonim bir cüzdandan Ripple’a 300 milyon XRP’nin (138,56 milyon dolar) transferi oldu. Whale Alert’e göre, 500 milyon XRP tokeni, Ripple Escrow cüzdanında, kullanıcıların koşullu kripto ödemeleri belirlemesine olanak tanıyan bir özellik olan “emanet”te hemen kilitlendi. Ayrıca, 200 milyon XRP de anonim bir cüzdanda emanet olarak mühürlendi.

Bilinmeyen cüzdanlardan Meksika merkezli kripto para borsası Bitso’ya yaklaşık 25 milyon dolar değerinde toplam 54.23 milyon XRP gönderildi. Veriler, bir balinanın anonim bir cüzdandan Lüksemburg merkezli kripto borsası Bitstamp’a yaklaşık 28 milyon dolar değerinde 60 milyon XRP’yi taşıdığını gösteriyor. Aynı Bitstamp adresi, varlıkları aldıktan sadece 21 saniye sonra bilinmeyen bir cüzdana 28.4 milyon dolar değerinde 60,9 milyon XRP gönderdi.

Btcmagazin market verilerine göre XRP fiyatı, son 24 saatte %2.21 düşüşle 0,45 dolardan işlem görüyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Eski SEC Yetkilisi John Reed Stark, Ripple Davası Kararını Eleştirdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu