Ripple Balinaları Borsalardan 225 Milyon XRP Taşıdı, XRP Yükseliyor

Ripple’ın token’ı XRP’nin fiyatı, kripto piyasası Çarşamba günü geniş bir toparlanma gördüğü için yaklaşık %6 arttı. Ancak Ripple, XRP defterinde Emlak NFT’leri hakkında bir rapor yayınladı. Bu, kripto balinalarının dalgalanmanın ortasında daha fazla XRP token’ı biriktirmesine yol açtı.

Balinalar XRP biriktirme çılgınlığında mı?

WhaleAlert tarafından sağlanan verilere göre, kripto balinaları, kripto borsalarında 225 milyondan fazla XRP token’ını taşıdı.

Balinalar, kripto pazarındaki artan oynaklığın ortasında son 24 saatte 165 milyondan fazla XRP token biriktirdi. Toplam balina birikiminin değeri 61 milyon doların üzerindedir.

Bununla birlikte, izleyici tarafından kaydedilen en büyük balina birikimi, Bitstamp kripto borsasında 20,3 milyon doların üzerinde bir değere sahip. Bu arada, bu balinalar aynı borsadan kümülatif olarak 96 milyondan fazla XRP (yaklaşık 35,6 milyon dolar değerinde) ekledi.

Daha önce, kripto balinası fiyat düşüşünün ortasında 351 milyon XRP’den fazla hareket ettirmişti.

Verilere göre, balinaların en büyüğü, bilinmeyen cüzdandan kripto borsasına yaklaşık 60 milyon XRP (yaklaşık değer 22,3 milyon dolar) taşıdı. Bu hareket, balinanın burada kar elde etmeye çalıştığını gösteriyor.

XRP fiyatı son 24 saatte %6 arttı. Yazım zamanında ortalama 0,37 $ fiyatla işlem görüyor. SEC’den gelen yasal zorluklarla karşılaşmasına rağmen hala 18,7 milyar dolardan fazla bir piyasa değerine sahip.

Ripple, Emlak NFT’lerini başlatacak

Ripple, bir gönderide, NFT’ler oluşturmak ve dağıtmak için XPR Ledger’dan yararlanacak olan ProprHome ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Bu NFT’ler mülk sahipliğini temsil edecek. Firma, Portekiz emlak piyasasına daha fazla güven ve verimlilik getirecek.

Bir kullanıcı tabanı oluşturmak için sağlam bir NFT ve emlak okuryazarlık programı başlatmayı da ekledi. Portekiz, Avrupa’nın en yüksek emlakçı yoğunluğuna sahiptir.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ripple Yetkilisinden XRP'nin İyi Bir Yatırım Olup Olmadığı Hakkında Kararsız Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu