Ripple Balinaları XRP Transferlerine Devam Ediyor; XRP, Bitcoin’den Daha İyi Performans Gösteriyor

Ripple’ın token’ı olan XRP, kripto para piyasasındaki son baskıların ortasında dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin’den (BTC) daha karlı olduğunu kanıtladı. Kripto balinaları, daha fazla XRP token biriktirerek bu dönemi başarıyla değerlendirdi.

XRP, BTC’den daha iyi performans gösteriyor mu?

WhaleAlert’e göre, kripto balinaları son 24 saat içinde 275 milyondan fazla XRP taşıdı. Toplam taşınan XRP’nin değeri 107 milyon doları aştı.

Veriler, balinaların geçtiğimiz gün 113 milyondan fazla XRP (yaklaşık 44 milyon dolar değerinde) satın aldığını gösteriyor. İşlemlerin çoğu Bitso kripto borsasından gerçekleştirildi. Ancak, kaydedilen en büyük işlem, 15,3 milyon dolar değerinde XRP satın almak oldu.

XRP, son 30 gün boyunca Bitcoin’den daha iyi performans gösterdi. Aynı dönemde BTC fiyatı %3 düşerken , XRP fiyatı %4’ten fazla arttı. Bitcoin, yazım zamanında ortalama 17.270 $ fiyatla işlem görüyor.

XRP, yazım zamanında ortalama 0,39 $ fiyatla işlem görüyor. XRP fiyatı son 24 saatte %1,31 arttı. 24 saatlik işlem hacmi 740 milyon dolar. Bununla birlikte, SEC’den bir dava ile karşı karşıya olmasına rağmen hala 19,6 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ripple, QNB Aracılığıyla Filipinler'e Genişliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu