Ripple Balinalarının Sayısı Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Kripto analiz portalı Coin Metrics’e göre, bilançolarında 1 milyondan fazla XRP bulunan büyük cüzdanların sayısı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Son rapora göre, bu tür adreslerin sayısı 1.894 değerine ulaştı.

Ripple Balinalarının Sayısı Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı 2
Kaynak: Coin Metrics

Grafiğe baktığımızda, SEC’in Ripple soruşturmasının açıklanmasından bu yana XRP balinalarının sayısının durmaksızın arttığını görebiliyoruz. Kasım 2021 gibi erken bir tarihte, XRP milyonerlerinin sayısı deneme öncesi seviyelere ulaştı ve neredeyse bir yıl sonra bu rekor kırıldı.

Toplamda, XRP adreslerinin sayısı 4,35 milyona eşit. Bu adreslerde bulunan toplam XRP sayısı 56,68 milyara eşittir. Yaklaşık 100 milyar XRP arzının geri kalanı, Ripple’ın emanet hesaplarında saklanır.

İlginç bir şekilde CoinMetrics, araştırmasında büyük XRP cüzdanlarının sayısını Coinbase’deki işlem hacmi grafiğiyle karşılaştırıyor. Borsa ve kripto para biriminin birbirleriyle uzun bir geçmişi vardır. SEC, tokenin listeden çıkarılmasını talep ettiğinde Coinbase, XRP likiditesinin en büyük sağlayıcılarından biriydi. Bu kısmen yukarıdaki grafikte görülebilir. Coinbase’in Ripple tarafındaki davaya katılmak istediği bugün nihayet ortaya çıktığında, her iki tarafta da pek çok sert his vardı.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ripple 1 Milyar XRP'nin Kilidini Açtı, XRP Fiyatı Düşecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu