Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Kripto Düzenlemesi ve Piyasadaki Düşüşe Değindi

Fox Business ile yakın zamanda yapılan bir röportajda, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Tether stablecoin sorusu üzerine tüm endüstrinin daha şeffaf olması gerektiğini söyledi.

“Daha önceki günlerden itibaren, Ripple ve XRP topluluğu, örnek olarak liderlik etmeye çalıştık. Kriptoda gerçekten yetişkin olmaya çalıştık.”

Brad Garlinghouse

Yönetici, Ripple teknolojisini dünyanın dört bir yanındaki maliye bakanlarına ve CEO’lara tanıtmak için İsviçre Davos’taki Dünya Ekonomik Forumu’na geldiğini söyledi.

Devam eden kripto para piyasası düzeltmesi hakkında soru sorulduğunda Garlinghouse, Bitcoin’in hala iki yıl öncesine göre önemli ölçüde daha yüksek işlem gördüğünü söyledi.

Ripple patronu, heyecanın piyasada “gerçeğin önüne geçtiğini” ekliyor.

Stabilcoinlerin son piyasa türbülansının arkasındaki ana düşüş katalizörü olduğunu iddia ediyor.

Mayıs ayının başlarında, Terra’nın UST stabilcoini, UST yönetişim tokeninin neredeyse sıfıra düşmesine neden olan sabitleyicisini kaybetti.

Terra’nın çöküşü, kripto düzenlemesi ihtiyacını bir kez daha vurguladı. En son röportajda Garlinghouse, İngiltere, İsviçre ve Singapur gibi ülkelerin kripto para birimleri için zaten bir düzenleyici çerçeve oluşturduğunu söylüyor.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Bitpay Sınır Ötesi Ödemelerde XRP Kabul Edecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu