Ripple, Coinbase Pro ile Dev Transfer Gerçekleştirdi - BTC MAGAZİN

Ripple, Coinbase Pro ile Dev Transfer Gerçekleştirdi

  • Blockchain devi Ripple iki büyük işlem gerçekleştirdi, bunlardan birisinde Coinbase Pro’ya 10 milyon XRP gönderirken, Coinbase Pro’nun kendisi ise 35 milyon XRP transfer etti.

Ripple devasa miktarlarda XRP’yi büyük borsalara aktarmaya devam ederken, XRPL Monitor da bu işlemleri takip etmeye devam ediyor; Coinbase Pro, bu aktarımlarda en sık tercih edilen borsalar arasında yer alıyor.

Ayrıca Coinbase Pro, dudak uçuklatan miktarda XRP aktardı – 35 milyonun üzerinde. Bir hatırlatma olarak; Coinbase, müşterilerinin XRP ve USDC stablecoini kullanarak dünya çapında ücretsiz olarak para aktarabilecekleri bir platforma sahip.

Ripple 20 Milyon XRP’yi Taşıdı

XRPL Monitor, son yirmi dört saat içinde gerçekleştirilen birkaç büyük XRP işlemi hakkında verileri paylaştı. Gönderenler arasında blockchain devi Ripple de vardı.

Şirket, her biri 5,615,431$ olan iki adet 10 milyon XRP transferi yaptı. Bu miktarın yarısı (10 milyon XRP) Coinbase Pro platformuna aktarıldı. Diğer yarısı Ripple’ın cüzdanları arasında aktarıldı.

Coinbase Pro 35.128 Milyon XRP Gönderdi

Brian Armstrong liderliğindeki San Francisco merkezli dev borsa Coinbase Pro, toplamda 35.128 milyon XRP gönderdi. Analiz web sitesi Bithomp’un verileri, bu işlemlerin Coinbase Pro dahili hesapları arasında yapıldığını ortaya çıkardı.

Coinbase, XRP’de Banka Havalesi Hizmeti Veriyor

Coinbase birkaç yıldır müşterileri için ücretsiz bir “nakit transferi” hizmeti veriyor. Bu amaç için sunulan kripto para birimleri şunlardır: XRP ve “USDC – Coinbase tarafından Londra merkezli Circle firması ile birlikte başlatılan stabilcoin”.

27 Ağustos’tan bu yana, üçüncü en büyük kripto para olan XRP, 0,25 dolar seviyesinden yavaşça toparlanmasına devam ediyor ve basın zamanında XRP, 0,2796 dolardan işlem görmektedir.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu