Ripple CTO’su, XRP Davası Kararının Ardından Pişmanlık Duyduğunu İfade etti

Amerikan blok zinciri ödeme şirketi Ripple Labs Inc.’in CTO’su David Schwartz, XRP’nin statüsüne ilişkin son dönemde Hakim Analisa Torres tarafından verilen olumlu kararı izleyen gelişmelerle ilgili bir hayal kırıklığını dile getirdi.

Ripple CTO’su COIN Fırsatını Kaçırdığı İçin Üzgün

Twitter’da 450.3k’dan fazla takipçisi olan Schwartz, kararın halka açıklandığı zaman hemen Coinbase Global Inc (COIN) hisselerini satın alması gerektiğini ifade etti.

Kararı duyduğumda yapmam gereken ilk şey Coinbase hissesi almaktı.

David Schwartz

Coinbase hisseleri, şu anda kazançlarının yüzde 4’ünü kaybetmiş olmasına rağmen, son birkaç gün içerisinde Wall Street’teki rakiplerini geride bıraktı. Son 5 gün içinde yüzde 29 oranında bir artış yaşayan Coinbase, 13-14 Temmuz tarihlerinde, XRP’nin de rekor seviyelere ulaştığı bir dönemde büyük bir değer kazanımı yaşadı.

XRP kararının ardından, dijital para ekosistemine bağlı hisseler ciddi kazançlar elde etti. Bitcoin (BTC) büyük miktarda elinde bulunduran iş zekası ve yazılım firması MicroStrategy Incorporated, son 5 gün içinde yüzde 18.95 oranında değer kazanarak son iki günde büyük bir atılım gerçekleştirdi. Coinbase hisselerindeki bu özgün artış, XRP kararından sonra firmanın kazanacağı potansiyel getirileri yansıtıyor, çünkü şirket şu anda ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından desteklediği bazı altcoinler için yasal süreçle karşı karşıya.

Schwartz ve Topluluk Tepkileri

David Schwartz’ın tweeti, topluluktan karmaşık tepkiler aldı. Twitter kullanıcısı @mufcbacker, Ripple’nin CTO’sunu avukatlarıyla başını belaya sokmamak için dikkatli olması konusunda uyardı.

Schwartz, bir gif ile bir sorun çıktığında, bu ilk olmayacağını belirtti. Bu yorum, Elon Musk’ın online etkinliklerine benzer bir eğilimi yansıtıyor. Musk’ın hisse senetleri ve Dogecoin (DOGE) gibi kripto paralar üzerine yaptığı yorumlar, bazıları tarafından piyasa manipülasyonu olarak değerlendiriliyor ve Twitter’ın sahibi, bazı Dogecoin yatırımcılarıyla hala yasal bir mücadele içinde.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ripple Ortak Listesine Global B2B Ödeme Operatörü Currencycloud'u Ekledi

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu