Ripple Devasa Miktarda XRP Taşıdı - BTC MAGAZİN

Ripple Devasa Miktarda XRP Taşıdı

  • Whale Alert, Ripple’ın dev miktarda XRP taşındığını bildirdi.
  • Ripple, 200 milyon XRP ve BitGo 35 milyon XRP taşıdı.
  • Çok sayıda kripto borsası XRP’yi kaldırırken, PornHub bu parayı ödemeler için kullanmaya devam ediyor ve hatta başka bir büyük dijital para birimi de ekledi.

Ripple ve BitGo 71,7 milyon USD taşıdı

Whale Alert tarafından paylaşılan veriler, 200 milyon ve 35 milyon XRP taşıyan iki ana işlemi detaylandırdı. Ripple, yerel dijital para biriminin büyük bölümünü Ripple Escrow Cüzdanından bir Ripple cüzdanına aktardı. Saklama platformu BitGo, Tayland merkezli Bitkub borsasına toplam 35 milyon XRP gönderdi.

Ripple, genellikle her ayın ilk gününde bir milyar XRP tutarında fon yayınlar ve daha sonra aynı gün yaklaşık 800 milyonu geri kilitler.

Ripple tarafından satılan fonlar genellikle operasyonel giderleri, hayır kurumlarını veya diğer projelere yapılan yatırımları karşılamak için kullanılır. Diğer bir büyük masraf ise XRP’yi şirketin kurucu ortağı Jed McCaleb’e göndermek; Bu yıl 1 Ocak’ta Jed McCaleb’e 477 milyon XRP gönderildi.
Bununla birlikte, Ripple’ın şirketi ve iki CEO’su Brad Garlinghouse ve eski şef Chris Larsen’i SEC’e karşı mahkemede savunmak için ödeme yapması gereken 21 avukat var.

PornHub, XRP ödemelerine devam ediyor

XRP listeden kaldırma kampanyasını yürüten birçok büyük kripto borsasına (Coinbase, Bittrex, Binance US ve Bitstamp gibi) ve XRP’yi bırakmaya başlayan şirketlere rağmen, yetişkin video devi PornHub hala beşinci en büyük kripto para birimini kullanıyor ve premium abonelikler için XRP ödemelerini kabul ediyor.

Binance’in başkanı CZ, PornHub’ın da Binance Coin’i (BNB) ödeme seçenekleri listesine eklediğini tweetledi.

Geçen yıl, Visa ve Mastercard, müşterilerine sunulan reşit olmayan oyuncuların bulunduğu videolarla ilgili bir araştırmanın ardından PornHub’a yapılan ödemeleri desteklemeyi kesti.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu