Ripple Düşmanı Eski SEC Başkanı Görüş Değiştirdi!

Fox Business gazetecisi ve yapımcısı Eleanor Terrett, XRP‘nin bir menkul kıymet olduğunu iddia ederek Ripple Labs, Brad Garlinghouse ve Chris Larsen aleyhine dava açan eski SEC başkanı Jay Clayton’ın artık dolaylı olarak Ripple’ı desteklediğini tweetledi.  

Bunu, Ripple Labs’ı desteklemek için bir amicus brifingi vermeye karar veren şirketlerden biri olan Electric Capital için çalışarak yapıyor. Clayton, bu yıl Ağustos ayında Electric Capital’e danışman olarak katıldı.

2018’de Ethereum‘u güvenli olmayan bir varlık olarak nitelendiren bir konuşma yapan SEC’in eski direktörü Dr. Bill Hinman, Andreessen Horowitz’in yönetim kuruluna katıldı. Bu şirket ve Electric Capital, Crypto Council üyesidir. Bu varlık, son 24 saat içinde Ripple fintech firmasını desteklemek için bir amicus brifingi dosyalamak isteyen dört kişiden biriydi.

Kripto Konseyi dışında, bu talepler Coinbase borsası, VC firması Valhil Capital ve CryptoLaw kurucusu John E. Deaton’dan geldi. Eleanor Terrett durumun ironisini paylaştı ve Clayton ve Hinman’ın artık Ripple’ı “yanlışlıkla desteklediğini” tweetledi.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ripple, Dev Borsalarla Birlikte 100 Milyon XRP Taşıdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu