Ripple İki Yeni Avukat Tuttu; Bu, SEC Davasını Nasıl Etkileyecek?

Ripple ve ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasında devam eden yasal mücadelenin ortasında, blockchain firması ekibine iki yeni avukat dahil etti.

Avukat James Filan bir tweet’te Kellogg Hansen’den iki yeni avukatın Ripple’ı temsil etmek için davaya dahil olduğunu duyurdu.

Clayton Masterman ve Kylie Kim, SEC’e karşı uzun süredir devam eden önemli davada blok zinciri firmasını temsil edecekler. Bu, hukuk ekibini güçlendirmek için büyük bir hamle. Yargıç Analisa Torres, davada uzman yardımcısı uygulama önerisini kabul etti. Bununla birlikte, ekibe yeni eklenen kişi, yasal işlemlerin ileride uzayabileceğine işaret ediyor.

Ripple davasına dahil olan avukat Jeremy Hogan, bu ilavenin, özet karar hareketlerine geçmeden önce sadece bir miktar ekstra araştırma gücü olduğunu belirtti.

Daha önce, davanın özet karar için önerilen takvim çıktıktan sonra 2023’e kadar uzatılacağı bildirilmişti. Her iki taraf da 2 Ağustos 2022’den itibaren açılış brifingini başlatmayı kabul etti.

Bununla birlikte, son özetler 20 Aralık 2022’ye kadar teslim edilecek. Bu arada, Ripple Lab’ın genel danışmanı, davayla ilgili nihai kararın 2023’te verilebileceğini belirtti.

Avukat Hogan, Yargıç Netburn’ün bu hafta Hinman e-postalarıyla ilgili kararını verebileceğini de vurguladı. Bilirkişilerin görevden alınmasına yönelik hareketler de önümüzdeki hafta Salı günü yapılacak. Sanığın Bay Doody’nin bilirkişi raporuna itiraz etme hareketini sabırsızlıkla beklediğini de sözlerine ekledi.

SEC eski Siber Birim Şefi Robert Cohen, bu davanın gelecek sorunların anahtarı olacağını söyledi. Ancak komisyon, Ripple aleyhindeki davayı kaybederse, yeniden değerlendirme için bir harekette bulunacak. Bu arada, Brad Garlinghouse bir röportajda blockchain firmasının davayı kaybederlerse ABD’den ayrılacağını belirtti.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   138 Milyon XRP, Ripple ve Üst Düzey Borsalar Tarafından Taşındı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu