Ripple ve Binance Tarafından Yüklü Miktarda XRP Taşındı - BTC MAGAZİN

Ripple ve Binance Tarafından Yüklü Miktarda XRP Taşındı

  • Kripto para devlerinden Ripple, Jed McCaleb’e 60 milyon XRP içeren büyük bir transfer yaptı; Bu arada Binance, Ripple cüzdanına 19 milyon XRP’nin biraz üzerinde gönderim gerçekleştirdi.

Whale Alert, Ripple’ın, şirketin kurulmasına yardımcı olan eski CTO’su Jed McCaleb’e başka bir devasa ödeme yaptığını bildirdi.

Bu arada, Binance’in XRP’yi Ripple’a göndermesi ve Ripple’ın XRP’yi ODL ortakları Bitso, Bitstamp ve OKEx borsasına taşıması gibi daha büyük XRP transferleri de tespit edildi.

Jed McCaleb Başka Bir XRP Paketi Aldı

Jed McCaleb, Ripple’ın eski kurucu ortağı ve eski baş teknik sorumlusu olarak 2013 yılındaki sahip olduğu bu roller için Ripple’dan XRP ödemeleri alıyor. Kendisi, Ripple yönetim kurulu tarafından reddedilen kendi fikirlerini denemek ve gerçekleştirmek için şirketten ayrılmıştı.

Ripple bu kez 60 milyon XRP’yi McCaleb’in “tacostand” cüzdanına aktardı – ilginçtir ki bu cüzdanın adı, McCaleb’in şirketten çok önce ayrılmasına rağmen hala değiştirilmemiştir. Bu XRP miktarı 17.360.558 USD’dir.

McCaleb 6,1 Milyon XRP’yi Nakde Çevirdi

McCaleb, 2012’de Ripple’ı kurmaya yardım ettiğinde, şirket OpenCoin olarak biliniyordu ve ona 9.5 milyar XRP tahsis edildi. Ripple, XRP çantasının (toplamda 9.5 milyar XRP’nin) tamamını piyasaya boşaltmasını önlemek için eski CTO’su (McCaleb) ile bir anlaşma yapmıştı.

McCaleb, 2020’nin başında XRP’de hala 1 milyar dolardan fazlasına sahiptir.

Yaklaşık bir saat önce Jed McCaleb, paraya çevirmek için “tacostand” adresinden başka bir cüzdana 6,1 milyon XRP gönderdi.

Binance, 19 Milyon XRP’yi Ripple’a Taşıdı

XRPL Monitor botu, Ripple ile ODL ortakları arasındaki birkaç XRP işlemi daha bildirdi.

Binance borsası Ripple’a 19 milyon XRP aktardı.

Ripple, Lüksemburg’daki ODL koridoru olan Bitstamp borsasına 10 milyon XRP taşıdı.

Ripple’ın Meksika’daki ODL ortağı Bitso’nun cüzdanları arasında 11 milyon XRP taşındı.

12,9 milyon XRP, OKEx tarafından Binance’e taşındı.

CoinMarketcap tarafından paylaşılan verilere göre, XRP 0.28$’a yükseldi.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu