Ripple ve Büyük Borsalar Tarafından Bu Hedefe 115,3 Milyon XRP Gönderildi

Ripple fintech devi ve birkaç büyük dijital borsa, San Francisco merkezli teknoloji firması toplam miktarın yarısından fazlasını hareket ettirirken, 115,3 milyon XRP taşıdı.

Ripple, 115 üzerinden 70 milyon XRP’yi ODL platformuna taşıyor

Yaklaşık 15 saat önce, Ripple blok zinciri devi toplamda iki önemli 70 milyon XRP transferi yaparken görüldü. Bu işlemler 50.000.000 ve 20.000.000 XRP taşıdı.

Bithomp XRP odaklı veri sağlayıcısına göre, Ripple’ın yedek cüzdanlarından biri olan RL18-VN her iki işlemde de yer aldı. 50 milyon XRP’nin hedefiydi ve ondan Filipinler’de çalışan Ripple destekli bir Talep Üzerine Likidite (ODL) platformu olan Coins.ph’e 20 milyon XRP gönderildi.

Yukarıda bahsedilen XRP miktarının geri kalanı Bittrex’ten Bitstamp’a (30.000.000 XRP) ve Coinone borsası (15.335.267 XRP) tarafından gönderildi.

Ripple ve borsalar tarafından taşınan XRP’nin toplamı fiat olarak 74.814.502 doları oluşturuyor.

Potansiyel SEC kazancı, Ripple’ın işini pek etkilemeyecek: CEO

Bloomberg ile yakın tarihli bir röportajda , Ripple CEO’su Garlinghouse, şirketin SEC ile olan yasal dava kaybedilmiş gibi çalıştığını ve bu da SEC’in onlar üzerindeki potansiyel zaferinin şirketin işi üzerindeki etkisinin pek büyük olmayacağı anlamına geldiğini belirtti.

CEO, 2022’nin şimdiye kadar Ripple için ABD dışında en büyük büyümeyi gösterdiğini ve şirketin birçok yeni çalışanı işe aldığını belirtti. Görüşmeye göre, Ripple müşterilerinin yüzde doksan dokuzu ABD dışında bulunuyor.

Ripple patronu, tüm kripto endüstrisine zarar verdiği için SEC ile olan bu mücadelenin sadece Ripple ile ilgili olmadığına inanıyor. Ayrıca düzenleyici kurum avukatlarını davayla ilgili notları saklamakla suçlarken, bunların hepsinin şeffaflık ve ifşa için olduğunu iddia ederek, SEC’in bu davada adaleti geciktirmek için elinden geleni yaptığını da sözlerine ekledi.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ripple, Coinbase ve Diğer Borsalar 64 Milyon XRP Taşıdı

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu