Ripple (XRP) Adidas’ı Geride Bıraktı!

Dünyanın önde gelen varlıkları arasında XRP’nin yerini alması beklenmedik bir başarı olarak karşımıza çıktı. Adidas ve 7-Eleven gibi ünlü markaları geride bırakan XRP, 37 milyar dolarlık muazzam bir piyasa değeri ile birçok büyük Çin bankası ve uluslararası firmaları da geride bıraktı.

Birkaç ay öncesine kadar bu başarının imkansız olacağını düşünenler vardı, ancak son zamanlarda bir federal mahkemenin verdiği karar bu durumu değiştirdi. SEC ile Ripple arasındaki davada, XRP’nin bir menkul kıymet olmadığına dair karar, tokenin değerini ikiye katlayarak büyük bir artışa neden oldu.

XRP‘nin değeri, bu muazzam yükselişten sonra bazı düşüşler yaşasa da, piyasadaki etkileyici pozisyonunu koruyor. En yüksek seviyede, XRP’nin piyasa değerlemesi, Qatar National Bank ve diğer bazı uluslararası kuruluşları aştı.

Özellikle QNB ile ilgili bu durum, Ripplenet ve XRP’yi kendi operasyonlarında kullanan bu bankanın, kripto para birimi tarafından değerlemesinde geçilmesi ile dikkat çekiciydi.

Son gözlemlere göre XRP’nin fiyatındaki dalgalanma azalmış gibi görünse de, piyasada yakın zamanda büyük bir hareketlilik bekleniyor. Önemli olan, bu hareketliliğe hazırlıklı olmak ve doğru stratejilerle hareket etmektir.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ripple (XRP) Yükselirken En Büyük Borsalar 106 Milyon XRP Taşıdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu