Ripple Yüz Milyonlarca XRP İşlemine Yeniden Başladı

Yeni hafta, Ripple’ın çeşitli isteğe bağlı likidite (ODL) merkezlerinin çevresinde ve yakınında milyonlarca dolarlık XRP transferleriyle devam etti. Milyonlarca dolarlık işlemlerin alıcıları arasında iyi bilinen merkezi borsalar, Meksika’nın Bitso, Bitstamp gibi Ripple ekosisteminin üyeleri ve aynı anonim cüzdanlar vardı. Bununla birlikte, bahisler son haftalarda arttı ve şimdi bu planlar aracılığıyla XRP işlemlerinin cirosu yüz milyonlarca tokenı aşıyor.

Kripto balina takip hizmeti WhaleAlert sayesinde bugün Ripple cüzdanından 37,1 milyon dolar değerinde 100 milyon XRP’nin önce bilinmeyen bir cüzdana gönderildiği ve ardından bu fonların Bitso ve Bitstamp arasında sırasıyla 60:40 oranında yeniden dağıtıldığı öğrenildi. Ayrıca Bitso’da para kalırken veya en azından büyük miktarlarda çekilmezken Bitstamp’ta XRP’nin bir ciro yaptığını ve ardından bilinmeyen başka bir cüzdana gittiğini belirtmekte fayda var.

Fark etmiş olabileceğiniz gibi, Ripple artık aktif olarak XRP likiditesi ile çalışıyor. Yüz milyonlarca XRP kilidi açılır, adresler arasında aktarılır ve ardından neredeyse her gün şirketin emanet hesabına geri kilitlenir. Bu gerçek şaşırtıcı değil, çünkü Ripple’ın yakın tarihli bir raporuna göre, ODL’sinin artan yaygınlığı, doğrudan şirketin satışlarında bir artışa yol açtı. Bu likidite “koridorlarının” kullanım hacmi arttıkça, mekanlar arasında sürekli olarak karıştırılan işlem hacmi de artar. Ripple’ın bu alandaki başarısı açıktır – Singapur’un önde gelen ödeme sistemlerinden biri olan FOMO Pay’in şirketin ODL altyapısına yakın zamanda yaptığı bağlantıya bakın. İşler aynı şekilde devam ederse, gelecekte şirketin faaliyetleri hakkında daha olumlu haberler duymayı bekleyebiliriz.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Brad Garlinghouse, Ripple'ın Bir Dereceye Kadar ABD'den Taşındığını Söyledi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu