Ripple’ın (XRP) On-Chain Etkinliği Artıyor: Binance’den Büyük Bir Transfer Gerçekleşti

Önemli bir blockchain işleminde, Whale Alert’in bildirdiğine göre yaklaşık 20.4 milyon dolar değerinde 40,393,173 XRP, Binance’den bilinmeyen bir cüzdana transfer edildi. Bu büyük transfer, kripto paranın potansiyel olarak yükseliş eğilimli olabileceğini vurgulayan, on-chain etkinliğinin arttığı bir dönemde gerçekleşti.

https://twitter.com/whale_alert/status/1699004562399461741?s=20

XRP Eylül’ü On-Chain Etkinlik Sıçramasıyla Açıyor

Devam eden SEC davasıyla ilgili hukuki sorunlara rağmen, XRP’nin on-chain metrikleri iyileşiyor. Kripto analiz platformu Santiment’in yakın zamanda açıkladığı verilere göre, tokenın değerine olumlu etkisi olabilecek önemli kilometre taşlarına ulaşıldı. XRP için on-chain hacmi 2 Eylül’de yedi ayın zirvesine çıkarak etkileyici bir şekilde 4.8 milyar olarak kaydedildi. Aynı zamanda XRP dolaşımı, tokenin ekosistemi içindeki daha fazla etkinlik ve katılımı işaret ederek üç ayın zirvesi olan 2.03 milyara ulaştı. Santiment’ten gelen veriler, XRP topluluğunda geliştirme etkinliğinde önemli bir artış olduğunu da gösteriyor.

https://twitter.com/santimentfeed/status/1697716012165279975?s=20

Bu metrikler, XRP için aktif ağ etkinliğini göstererek, kripto ekosisteminde artan benimsenme ve katılımı işaret ediyor. Tokenin topluluğu, tokenin 1 dolarlık işarete yükselmesi olarak kritik bir kilometre taşını dört gözle bekliyor. Şu anda 0.5053 dolar fiyatla işlem gören XRP, son 24 saatte sadece %0.30 oranında düşüş göstererek direncini kanıtladı.

Olumlu ivmeye ek olarak, Coinglass verileri, XRP’nin Açık Pozisyonunun Eylül’ün ilk günlerinde 8 milyon dolar artış gösterdiğini belirtiyor. Bir varlık için aktif türev sözleşmelerinin değerini ölçen Açık Faiz, fiyat spekülatörlerinin XRP Vadeli İşlem piyasalarına yeni para eklediğini gösteren boğa işareti olarak kabul edilir.

XRP Global Bir Rezerv Para Birimi Olabilir Mi?

Olumlu verilerin ışığında, Ripple’ın Baş Teknik Sorumlusu Schwartz, yakın zamanda gerçekleşen bir X space etkinliğinde XRP’nin küresel bir rezerv para birimi olabileceği fikrini dile getirdi ve ABD dolarının dünya genelinde sorunlu olduğunu belirtti.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ripple Davasında Avukat Değişikliği: SEC Avukatı Görevi Bıraktı

Ayrıca, XRP destekçisi Crypto Eri, bir tweetinde XRP fiyatını artırmak için “Ripple’ın çabalarına” bağlı olmadığını söyledi. Kripto para şirketinin, sadece “hacim üzerinde tek haneli etkisi” olduğu için tokeni genişletmek için hiçbir şey yapmadığını iddia etti.

https://twitter.com/sentosumosaba/status/1698526421352894512?s=20

Ancak, tokenin fiyatının, Hakim Analisa Torres’in Ripple lehine verdiği karar sonucunda önemli ölçüde arttığına dikkat edilmelidir. Kararın ardından birkaç saat içinde token neredeyse %23 artış göstererek karar sonucunda 0.9 dolarlık bir zirveye ulaştı.

Artan on-chain etkinlik, geliştirme dalgalanması, Ripple’ın SEC’e karşı yakın zamandaki zaferi ve artan Açık İlgi ile XRP’nin kritik 1 dolar işaretine ulaşma olasılığı umut verici görünüyor. Bu olumlu işaretler, düzenleyici zorluklara rağmen tokenin potansiyel artışlar için iyi bir konumda olduğunu ve sadık destekçi grubu arasında umut oluşturduğunu gösteriyor


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu