Roger Ver, Bitcoin'i Tanıtmayı Neden Durdurduğunu Açıkladı - BTC MAGAZİN

Roger Ver, Bitcoin’i Tanıtmayı Neden Durdurduğunu Açıkladı

  • ‘Bitcoin Jesus’ ve ünlü Bitcoin Cash (BCH) savunucusu Roger Ver, kripto kralı Bitcoin’i (BTC) tanıtmayı bu gereksinimleri karşılarsa ‘memnuniyetle sürdüreceğini’ söyledi.

Bitcoin Cash’in (BCH) inatçı bir şampiyonu, yatırımcı ve girişimci Roger Ver, Bitcoin (BTC) işlemlerinin yavaş hızıyla ilgili konuşan bir Reddit kullanıcısını destekledi.

Bitcoin (BTC) Para Olarak Çalışmıyor

Bay Ver, Twitter’da, Bitcoin (BTC) satın alan Reddit kullanıcısı Calijwett’in şikayetini yayınladı. Ne yazık ki, acemi BTC almadı çünkü altı saatten fazla bir süredir ilk onayı beklemekteydi. Roger Ver konuya katıldı ve Bay Calijwett’e böyle bir sorunun Bitcoin Cash ile asla ortaya çıkmayacağına dair güvence verdi.

Bitcoin Cash bu sorunları çözer.

Ayrıca Roger Ver, Twitter kitlesini bu olay hakkında bilgilendirdi ve BCH topluluk terminolojisindeki Bitcoin (BTC) veya “Bitcoin Core”un para olarak çalışmadığını belirtti.

Genel olarak, Bitcoin’in (BTC) kullanıcının deneyimini destekledi ve bugün amiral gemisi kripto para birimini tanıtmak için utanacağını vurguladı.

Bir Destekleyici Gerçekten Bir İhtiyaçtır

Ancak takipçilerin tamamı Bay Ver’e katılmadı. Başka bir yatırımcı, Altana Dijital Para Fonu’ndan Alistair Milne, Bay Ver’e Bitcoin Cash (BCH) ağının durumunu hatırlattı:

Bcash’in mutlak durumu hakkında utanmalısın.

Bitcoin Cash (BCH) blok zinciri çok acı verici bir halving görmüştü. Böylelikle, ağ hızı hızla arttı, %51’lik bir saldırının maliyeti tehlikeli bir seviyeye ulaştı.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu