SEC Davasına Rağmen Ripple Büyümeye Devam Ediyor - BTC MAGAZİN

SEC Davasına Rağmen Ripple Büyümeye Devam Ediyor

Finansal kurumlar için blockchain destekli küresel ödeme ağı RippleNet, 2020 yılında üç milyon işlem kaydetti . Bu, bir önceki yıla göre beş kat büyüme anlamına geliyor. XRP destekli isteğe bağlı likidite (ODL) çözümü, toplam hacmin 2,4 milyar dolarından sorumlu.

RippleNet, B2B ve e-ticarete giriyor

RippleNet GM Asheesh Birla’ya göre, talep söz konusu olduğunda Asya-Pasifik bölgesi en yoğun bölge olmaya devam ediyor.
Birla, Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) ve Hindistan arasındaki koridorlarının en yoğun koridor olmasını bekliyor.
2021’de RippleNet, havale işlemlerinin ötesine geçerek, işletmeler arası (B2B) işlemlere ve e-ticaret ödemelerine girmeye devam edecek:

”RN geliştikçe, işlediğimiz txns türleri de gelişir. Para havaleleri ile başladık çünkü en yüksek sürtünmeye sahipler. Bunlar hala RN txns’nin çoğunluğunu oluşturuyor, ancak 2021’de B2B ve e-ticaret ödemelerine daha da genişlemeye devam ediyoruz.”

ABD SEC ile ilgili yasal sıkıntılarına rağmen, Ripple yeni ortaklar eklemeye devam ediyor. Aslında, CEO Brad Garlinghouse’a göre, şikayetten bu yana 15 yeni müşteri kazandılar:

”Küresel olarak müşteri ilgisi çok güçlü olmaya devam ediyor – ekip, 18’i RippleNet için yeni olan 40’tan fazla ülkede haftada 2 oranında yeni müşteri anlaşmaları gerçekleştirmeye devam etti. 22 Aralık’ta Ripple aleyhine açılan SEC davasına rağmen, 2020’yi her zamankinden daha fazla müşteriyle kapatmak için 15 yeni müşteri imzaladık.”

Ripple’ın işe alma çılgınlığı devam ediyor

Ripple, 2020 boyunca ekibine yeni üyeler ekleyerek personel sayısını bir yılda 100’den fazla çalışan artırdı:

”2021 ve sonrasını aşmak için inanılmaz, dayanıklı bir ekibimiz var. Ne olursa olsun, bir ‘Değer İnterneti’ oluşturma misyonumuza sadık kalacağız.”


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu