Shiba Inu, Eski Netflix Çalışanını Metaverse Ekibine Dahil Etti

Beş yıldan fazla bir süredir Netflix’in post prodüksiyon yönetim ekibinde çalışan Brandie Konopasek, Shiba Inu’nun Metaverse ekibine katıldı.

Eğlence sektörünün emektarı Netflix’e katılmadan önce medya ve eğlence şirketi Technicolor’da dijital ara yapımcı olarak beş yıl görev yaptı. 15 yılı aşkın süredir eğlence sektöründeki kariyeri boyunca sektördeki bazı büyük isimlerle çalıştı. Buna, en çok “Birdman” ile tanınan Oscar ödüllü Meksikalı görüntü yönetmeni Emmanuel Lubezki ve diğer büyük isimler dahildir.

Konopasek, Shiba Inu ordusuyla tanışmanın “heyecan verici bir deneyim” olduğunu söyledi. Projenin arkasındaki topluluğun “nefes kesici bir vizyona” sahip olduğunu da sözlerine ekledi. Shiba Inu ekibi, Decentraland gibilerle rekabet etmeyi amaçlayan, çok beklenen Metaverse projesini Mart ayında tanıttı. Mayıs ayı sonlarında Shiba Inu ekibi, Metaverse projesini marka ortaklıklarıyla desteklemek için eski Technicolor yöneticisi Marcie Jastrow’u ekibine dahil etti. Haziran ayında proje, “Avengers: Infinity War”, “Wonder Woman” ve diğer Marvel gişe rekorları kıran filmleriyle tanınan tanınmış bir görselleştirme şirketi olan The Third Floor (TTF) ile güçlerini birleştirdi. Ağustos ayının sonlarında, Shiba Inu ekibi, Metaverse geliştirme süreci hakkında kapsamlı bir güncelleme yayınladı. Metaverse’in merkezlerinden biri olacak olan WAGMI Tapınağı’nı duyurdu. Ekip, mimari ilhamını Pekin, Çin’deki Cennet Tapınağı, Kyoto, Japonya’daki Kinkaku-ji Tapınağı ve diğer ünlü yerlerden aldı. Tapınak, yoga ve Zen gibi deneyimler sunacak.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Red Bull Kripto Para Birimiyle Sponsorluk Anlaşması İmzaladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu