Shiba Inu Oyunu App Store’da İlk 20’ye Yükselirken, 3,7 Trilyon SHIB Bu Hafta Borsalara Taşındı

Bugün erken saatlerde, bir kripto borsasına yaklaşık 2 trilyon Shiba Inu (SHIB) gönderildi. Bu arada, geçen gün, Whale Alert’e göre 2 trilyondan biraz fazla SHIB de satılmak üzere taşındı.

SHIB ile birlikte Whale Alert, anonim cüzdanlar tarafından taşınan yaklaşık bir milyar Dogecoin tespit etti – bu hafta en iyi meme paralarının isimsiz transferleri etkinleştirildi.

Whale Alert tarafından yayınlanan yakın tarihli bir tweet, toplam 1.726.855.546.531 Shiba Inu’nun son 12 saat içinde “anonim” bir cüzdandan Houbi borsasına taşındığını gösteriyor. İkinci en büyük köpek kripto parasının bu miktarı 19.398.804 dolar değerinde. Bu hafta, SHIB’nin bir trilyondan fazla coin taşıyan üçüncü transferi büyük bir kripto borsasına yapıldı. 5 Ekim’de Whale Alert tarafından yayınlanan verilere göre, 1.000.000.000.000 Shiba Inu’nun iki transferi Coinbase kripto borsasına aktarıldı.

Shiba Eternity, App Store’da ilk 20’ye girdi

6 Ekim olan resmi çıkışın ilk gününde, Shiba Eternity adlı merakla beklenen Shiba Inu oyunu, App Store’dan büyük miktarda indirme aldı. Sonuç olarak, SHIB oyunu en popüler 20 uygulama arasına girmeyi başardı. Shiba Eternity, Ağustos ayında Vietnam’da test edildi ve ardından Avustralya’da önce iOS’ta, ardından Eylül’de Android’de piyasaya sürüldü. Bunu, Ekim ayı başlarında her iki platformda da küresel bir sürüm izledi. CryptEye servisinden alınan verilere göre, oyunun piyasaya sürülmesinden sonra SHIB sahiplerinin sayısı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Şimdi, 2.193.536 cüzdanda Shiba Inu meme parası var.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   RBC: Facebook'un Kripto Para Birimi Tarihteki 'En Önemli' Girişimlerden Biri Olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu