Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini: Dogecoin Rakibi SHIB 0,00001 Doları Geçti, Boğalar 0.000015 Doları Kıracak Mı?

Shiba Inu’nun ağındaki layer 2 protokolü olan Shibarium’un lansmanıyla ilgili büyüyen beklentiler ışığında Shiba Inu’nun fiyatı yeniden yeşil alana girdi.

En büyük ikinci meme kripto parası, %4.2 değer kazanarak $0.00001 seviyesinin biraz üzerine çıktı. Bu artış, en çok beklenen yükseltme öncesinde yatırımcıların pozisyon almalarıyla desteklendi.

Eğer SHIB fiyatı $0.00001 seviyesinin üzerinde kalırsa ve üst düşen trend çizgisini geçerek hareketini sürdürürse, bu trend değişikliğinin kalıcı olması muhtemel. Hedef olarak $0.000015 ve sonrasında $0.00002 belirlendi.

Shibarium Lansmanı, Shiba Inu (SHIB) için Yeni Bir Ralliye İşaret Ediyor

Yatırımcılar, geçen yıldan beri sık sık ertelenen ve kaliteyi zaman temelli son tarihlerin önünde tutan bir geliştirici ekibiyle Shibarium’un lansmanını bekliyorlar.

Son haftalarda bu konuda yapılan tartışmalar yoğunlaştı, çünkü gerçek lansmanın yaklaşmakta olduğu bir duyuru yapıldı.

Yeni Shibarium protokolünün, test ağındaki günde 250.000’den fazla işlemle SHIB ekosistemi için bir oyun değiştirici olacağı belirtiliyor. Test protokolü toplamda en az 25 milyon işlem gerçekleştirdi.

Shiba Inu’ya olan artan ilgi, ana zincirde işlenen işlem sayısında büyük bir artışa yol açtı.

Santiment’e göre, işlem hacmi 5 ve 7 Ağustos’ta 160 milyon doları buldu, ancak yazıldığı sırada 32 milyon dolar civarına düştü.

Shiba Inu İşlem Hacmi | Santiment
Shiba Inu İşlem Hacmi | 
Santiment

Öne Çıkan $0.000015 Seviyesi

Tüm göstergeler, Shiba Inu’nun öncelikle $0.000015 ve daha sonra $0.000016 seviyesine yönelik bir ralli yapacağına işaret ediyor. Fiyatın $0.00001’in üzerinde kaldığı sürece ve Ortalama Yakınsama Sapması (MACD) mevcut alım sinyalini sürdürdüğü sürece SHIB’e daha fazla maruz kalmak isteyen yatırımcılar bu pozisyonları değerlendirebilir.

SHIB Günlük Grafik
SHIB Günlük Grafik

Shiba Inu fiyatı tüm önemli hareketli ortalamaların üzerindeyken, bu boğa trendinin güçlü bir temele sahip olduğu söylenebilir.

Shibarium’un lansmanı etrafındaki heyecan, Ethereum layer 2 blockchainleri olan Polygon (MATIC) gibi off-chain daha fazla işlem yapma kapasitesiyle SHIB ve ekosistem içindeki diğer tokenları dönüştürebilir. Bu nedenle $0.000015 ve $0.00002 hedefleri oldukça ihtiyatlı kabul edilebilir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Elon Musk'ın Tweeti ile DOGE Fiyatı Fırladı

Yatırımcılar, Shiba Inu fiyatının üst düşen trend çizgisi direncinin üzerine çıkıp yerleştiğinden emin olmalılar. Bu, yaklaşan ralliye olan yatırımcı güvenini artırabilir.

Mevcut piyasa seviyesinde $0.00001’de gerilemeler olabileceğini göz ardı etmek yanıltıcı olurdu, bu nedenle yatırımcıların 200 günlük EMA’nın $0.0000095 ve 100 günlük EMA’nın $0.0000085 seviyesinde sağladığı destek alanlarını göz önünde bulundurmaları önerilir.

Daha büyük düşüşler Temmuz ve Haziran’ın en düşük seviyeleri olan $0.0000071 ve $0.000006’ya kadar satışa neden olabilir.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu