Shiba Inu ve Bitcoin Artık Bu Lider Fast-Food Zincirinde Kabul Edilecek

Meksika’nın önde gelen fast-food restoran zinciri Chipotle, artık dijital ödeme platformu Flexa aracılığıyla Shiba Inu, Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini kabul ediyor. Bu ödeme yöntemi, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki 2.975’ten fazla Chipotle restoranında kullanılabilecek. Kripto para sahipleri artık fonlarını Amerika Birleşik Devletleri’ndeki herhangi bir Chipotle restoranında harcayabilirler.

Shiba Inu ve Bitcoin dışında Flexa, Cardano, Avalanche, Stella Lumens, Dogecoin ve daha fazlası gibi 96 diğer kripto para birimini de destekliyor. Fast food zincirlerinde kripto para biriminin kabulü yeni değil.

Shiba Inu’nun artık 65’ten fazla ülkede binlerce restoran tarafından kabul edildiğini ve Lavu ve Verifone’un yeni bir işbirliğini duyurduğunu bildirmişti.

Mayıs ayında, küresel bir restoran yazılımı ve ödeme çözümü sağlayıcısı olan Lavu ve bir ödeme çözümü sağlayıcısı olan Verifone, Lavu’nun restoran yazılım paketini Verifone’un ödeme çözümleriyle entegre edecek ve böylece kripto para birimi ödemelerine izin verecek bir çapraz dağıtım ortaklığı açıkladı.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   ARK Invest CEO'su Bitcoin'in 1 Milyon Dolara Ulaşacağı Tarihi Tahmin Etti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu