Shiba Inu ve Dogecoin ile Artık Yat Satın Alınabilir

Shiba Inu ve Dogecoin sahipleri artık lüks yat hizmetlerine ödeme yapmak için kripto para birimlerini kullanabilirler. Bu, yatçılık endüstrisinde kripto para birimlerinin kullanımı arttıkça ortaya çıkıyor. Birkaç üst düzey aracı kurum artık yat satın almak ve kiralamak için kripto ödemelerini kabul ediyor.

En sonuncusu, kripto para birimi ödeme işlemcisi BitPay ile işbirliği yapan Monako merkezli Yachtzoo. BitPay tarafından desteklenen diğer kripto para birimleri arasında Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin, XRP, Dai, Wrapped Bitcoin (WBTC) ve stablecoinler bulunuyor. Merkezi Monako’da bulunan bir butik yat komisyoncusu olan SuperYachtsMonaco, geçtiğimiz günlerde kripto ödeme işlemcisini kullanarak 40,2 metrelik Benetti motor yat Oryx’i sattığı BitPay ile ortaklığını duyurdu.

Ödemelerde Kripto Kullanımı Artıyor

Shiba Inu ve Dogecoin sahipleri artık Uber Eats yemek teslimatlarını BitPay aracılığıyla kripto para birimleriyle ödeyebiliyor. DoorDash ve Grubhub gibi gıda dağıtım şirketlerinin yanı sıra Grill, Chili’s, Carrabba’s Italian Grill, Steak ‘n Shake ve daha birçok paket servis restoranları da BitPay aracılığıyla kripto kabul ediyor.

Tag Heuer, Hublot ve Breitling gibi lüks saatçiler de malları için kripto ödemelerini kabul ederek kripto bayrağını yükselttiler.

Resmi lisanslı koleksiyon ve ticaret kartlarında dünya lideri olan Panini America, BitPay Panini Cüzdan tarafından desteklenen NFT’ler için Dogecoin ve Shiba Inu’yu da kabul ediyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ethereum Balinaları En Çok Bu Kripto Paraları Biriktiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu