SIRIN LABS Token (SRN) Nedir? SIRIN LABS Token (SRN) Geleceği ve Yorum 2022

SIRIN LABS Token (SRN) Nedir?

SIRIN LABS Token oldukça benzersiz ve tartışmalı bir projedir. SIRIN LABS, ilk ticari blockchain telefonu olarak lanse edilen, yakın zamanda piyasaya sürülen “Finney” akıllı telefonun arkasındaki şirket.

Şirket aynı zamanda yakın tarihteki en büyük açık artırmalardan birinin de arkasında yer alıyor ve yerel SRN token’ları karşılığında 150 milyon doları aştı. O zamandan beri, proje birçok zorlukla karşı karşıya kaldı. Bazıları gecikmelerle, bazıları ise yönetim ekibiyle ilgilidir.

Sirin Labs, ilk olarak Solarin telefonu ve son olarak entegre bir soğuk depolama cüzdanı ve elektronik para için özel bir dApp merkezi içeren Finney blockchain akıllı telefonu ile mobil blok zinciri güvenliğinde lider oldu. Sirin Labs İsviçre’de kuruldu. Ancak, neredeyse tüm çalışanlarının bulunduğu Londra ve İsrail’de de ofisleri bulunuyor.

2014 yılında Moshe Hogeg tarafından kurulan şirketin vizyonu, mevcut blockchain niş ekonomisi ile kitle pazarı arasındaki boşluğu kapatmaktır. Bunu, kullanıcıların blok zinciri teknolojisini benimsemesinin önündeki ana engelleri kaldırarak yapar: – güvenlik ve kullanıcı deneyimi.

Sirin Labs, kitlesel pazara güvenlik sağlayan ve blok zincir teknolojisi ve dijital varlıkların kullanımını kolaylaştıran ürünler sağlamaya odaklanmıştır. İlk yineleme Solarin akıllı telefonuydu, ardından Finney akıllı telefonlarının ve soğuk depolama cüzdanlarının son lansmanı yapıldı. Yapılan çalışmalar arasında blockchain odaklı bir bilgisayar da bulunuyor.

Sirin Labs teknolojisinin temel taşlarından biri, Google’ın Android işletim sisteminin bir “çatal”ı olan Sirin OS’dir. Sirin Labs, Sirin OS’nin kripto para birimlerini mobil cihazlarda depolamak ve kullanmak için yeterince güvenli olan tek mobil işletim sistemi olduğunu iddia ediyor. Sirin OS, güvenliğin yanı sıra kullanıcılara Android cihazlarda alıştıkları deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Finney kullanıcıları ayrıca Play Store’u ve tüm Android uygulamalarını kolayca kullanabilecekler.

Ek olarak, Sirin OS çatalının sağladığı güvenlikten faydalanacaklar. Kullanıcılar dijital varlıklarına erişebilecek ve bunları kullanabilecek ve Sirin Labs’ın Finney’nin blok zincir teknolojisini ve ekonomi elektronik parasını toplu olarak benimsemesine izin vereceğini söylediği tanıdık bir akıllı telefon deneyimine sahip olacak.

Finney blockchain akıllı telefonunun sunduğu güvenlik ve aşinalığa ek olarak, Sirin ekosistemi ayrıca soğuk depolu bir kripto cüzdanı, şifreli iletişim ve Finney’deki Sirin dApp Hub’a erişim içerir. MAC adresi rastgeleleştirme, IP şifre çözme ve güvenilir cüzdan görünürlüğü gibi özel teknolojiler dahil olmak üzere üst düzey güvenlikten yararlanacaklar.

Buna ek olarak Finney, kullanıcılara desteklenen kripto para birimleri arasında kesintisiz ve otomatik alışverişi sağlayan ve harici borsalara erişim ihtiyacını ortadan kaldıran tescilli bir token dönüştürme hizmeti sunacak.

Akıllı telefonlar ciddi bir rakip olabilir. Ancak Samsung ve Apple’ın benzer fiyatlı telefonları tasarım ve teknoloji açısından çok daha üstün. Finney telefonları, konu blockchain teknolojisine geldiğinde gerçekten çok başarılı.

Finney kesinlikle iyi inşa edilmiş, ancak bu fiyata daha iyi bir akıllı telefon alabilirsiniz. Bir kripto meraklısı değilseniz, muhtemelen Finney’i satın almak için hiçbir nedeniniz yoktur.

Sirin Labs kurucusu ve CEO’su, daha önce İsrail’in önde gelen teknoloji girişim sermayesi motoru olan Singulariteam’i kuran seri girişimci Moshe Hogeg’dir. Moshe, SIRIN LABS’in geliştirilmesinde, özellikle ürünün işlevselliğinin tanımlanmasında ve teknolojinin temellerinin atılmasında aktif rol oynadı.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Kripto Para Günlük Ticareti - Başlangıç ​​Olarak Bilmeniz Gereken Her Şey

Sirin Labs projesinin CEO’larından biri, telekom altyapısı ve tüketici elektroniği alanlarında güçlü bir geçmişe sahip olan Zvika Landau. Takım ayrıca Ethereum kurucu ortağı Steven Nerayoff da dahil olmak üzere güçlü bir danışman grubunun desteğine sahip. Jeff Pulver aynı zamanda projede danışman. Jeff Pulver, Vonage’nin kurucusu ve Blockchain Token Derneği’nin yanı sıra diğer son teknoloji internet ve telekomünikasyon projelerinin kurucu başkanıdır.

SIRIN LABS Token (SRN) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Moshe Hogeg
  • Yayınlanma Yılı: 2014
  • Blok Zinciri: Ethereum
  • Toplam Arzı: 572,166,104
  • Dolaşımdaki Arzı: 491,820,906
  • Piyasa Değeri: ₺ 31,298,753
  • En Düşük Fiyat: ₺ 0.01593
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 0.811
  • Proje Amacı: Mevcut blok zinciri niş ekonomisi ile kitle pazarları arasında bir köprü görevi görür. Bunu, Blockchain teknolojisinin kullanıcı tarafından benimsenmesinin önündeki engelleri kaldırarak yapar.

SIRIN LABS Token (SRN) Geleceği

SIRIN LABS token’ın mevcut değeri ile gelecekteki fiyatı arasında bir ilişki yok. Ancak, pazarın büyüme ve gelişme aşamasında ortaya çıkan faktörlere bağlıdır. Bunlar SRN’nin geleceğini belirleyen değişkenlerdir. Alternatif olarak bu konuyla ilgili bir alıştırma da yapabilirsiniz.

Bu pazarda ilk kez alıcı olarak, token sahipleri karar vermenize yardımcı olabilir. Kripto para piyasasının değişken doğası nedeniyle, bir para biriminin tam değerini tahmin etmek kolay değildir. SRN iyi kurulmuş bir kripto para birimidir ve şu ana kadar iyi performans göstermiştir. SIRIN LABS tokenlerine yatırım yapmak iyi bir fikir olabilir, ancak büyük bir yatırım yapmadan önce piyasanın düşmesini beklemelisiniz.

Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu unutmamalı, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

SIRIN LABS Token (SRN) Yorum

Şüphesiz Sirin Labs, blockchain kripto cüzdan akıllı telefonunun icadı ve piyasaya sürülmesiyle blockchain ve kripto para endüstrisinin gelişimine katkıda bulunmuştur. Belirsiz kalan şey, telefonun şirket için kâr getirip getirmeyeceğidir.

Samsung ve HTC gibi endüstri devleri, akıllı telefon tasarlama ve pazarlama konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir ve tüketicilere daha İyi tasarıma ve daha fazla özelliğe sahip ürünler sunabildikleri için başarılı olma olasılıkları daha yüksektir. Bu Sirin’in tek başına yapamayacağı anlamına gelmez. Sirin OS, şirketin güvenli işletim sistemini diğer cep telefonu üreticilerine lisanslaması için iyi bir fırsat.

SIRIN LABS Token (SRN) Nereden ve Nasıl Alınır?

SIRIN LABS Token (SRN)’ı güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu