Sistemkoin Kendi Kripto Para Birimi STK Coin ‘i Duyurdu - BTC MAGAZİN

Sistemkoin Kendi Kripto Para Birimi STK Coin ‘i Duyurdu

Türk borsası Sistemkoin, komisyon oranlarını düşürmek ve kitlesel benimsemeyi arttırmak amacıyla STK Coin’i satışa sundu.

STK Coin, kullanıcıların tüm finansal işlemlerini kolaylaştırmayı ve kripto para piyasasında güçlü ve vazgeçilmez bir marka haline gelmeyi hedefliyor. Scrypt algoritması ile çalışan ve merkezi olmayan bir dijital para birimi olan STK, şimdilik MacOS, Windows ve Linux platformlarında desteklenmektedir. Çok yakında daha fazla cüzdan ve platformda desteklenmeye başlayacak.

STK Coin, basitçe, günlük kullanım ve kitlesel benimsenme amacına yönelik olarak tasarlanmıştır. Bu yönüyle borsa kullanıcılarına düşük komisyon ücretleri avantajı getirecek.

Yeni STK Coin özellikleri:

  • Coin Adı: STK Coin
  • Coin kısa ismi: STK
  • Algoritma: Scrypt
  • Blok Tipi: Proof of Work
  • Maksimum tedarik: 200 000 000
  • İlk fiyat: 5000 satoshi (0.00005 BTC)

STK Coin’i ICO sürecinde satın almanız durumunda bonus kazanma şansınız var. Örneğin 1 BTC değerinde 20.000 STK Coin satın alarak %8 – 1600 adet bonus kazanabilirsiniz. Bonus seçenekleri için tabloyu inceleyin:

STK Coine nasıl sahip olabilirim ?

Sistemkoin STK coin satışı için 3 aşamalı ICO süreci başlattı. Süreç 3 aşamadan oluşacak ve her aşamada 10 milyon coin satılacak. STK coin ilk tur 5000, ikinci tur 6000 ve 3. Tur 7000 satoshiden satışa sunulacak. Toplamda 200.000.000 adet üretilen STK’nın 195 miyon adeti dolaşıma bırakılacak ve 5 milyon coin madenciler için kazılabilir olacak.

Kullanıcılar cüzdanlarında tutacağı STK coinler ile komisyon oranlarını 0’a kadar düşürebilecek. İşte sahip olduğunuz STK ve alacağınız komisyon indirimi oranları:

500-2500 STK % 50 İndirim
2500-5000 STK % 70 İndirim
5000-7500 STK % 85 İndirim
10000+ STK “0” Komisyon

Yerli ve yabancı birçok yatırımcıyı bünyesinde barındıran Sistemkoin borsası, kendi kripto parası dışında çok daha fazla yeniliğe hazırlanıyor. Borsa yetkililerin Btcmagazin.com’a verdiği bilgiye göre Sistemkoin yepyeni bir altyapı ve sistem arayüzü için hazırlanıyor. Yeni yazılımın tamamlanmak üzere olduğu, yatırımcıların üst düzey bir platform ve altyapı üzerinde alım-satım işlemlerini gerçekleştireceği söyleniyor.

Bununla birlikte Sistemkoin tüm kullanıcı sorunlarını ortadan kaldırmayı hedefliyor. Şirket 52 çalışanı ile yapımı devam eden yeni ofisiyle kurumsal kimliğini güçlendirmeyi amaçlıyor.

STK Coin beyaz kağıdı incelemek için: https://stkcoin.io/#whitepaper

Sistemkoine referansımızla üye olmak için: https://sistemkoin.com/#/ref/7262455682

Btc Magazin, sponsorlu makalelerde adı geçen şirket, ürün, kişi ve hizmetler ile ilgili problem ve kayıplardan sorumlu değildir. Lütfen yatırım kararlarınızı daha fazla araştırarak verin.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu