Son Yükselişle Bitcoin (BTC) Fiyatı 30.000 Doların Üzerine Ulaşacak mı?

Küresel dijital varlık piyasası, yatırımcıların duyguları olumluya döndükçe yeşil endeksler yazdırdı. Dünyanın en büyük dijital varlık fiyatı olan Bitcoin (BTC), geçtiğimiz hafta kaydedilen kaybı telafi etmek için yaklaşık %10’luk bir sıçrama kaydetti.

Kümülatif piyasa değeri son bir günde yaklaşık %7 arttı. Pazara 82 milyar dolardan fazla girdi. 24 saatlik ticaret hacmi %38 artarak 49,7 milyar dolara ulaştı.

Kritik 30.000 $ fiyat seviyesini yeniden kazanmak isteyen Bitcoin fiyatı %9’dan fazla arttı. BTC, yazım zamanında ortalama 29.730 $ fiyatla işlem görüyor. 24 saatlik işlem hacmi %61 artarak 25,1 milyar dolara ulaştı. BTC hakimiyeti geçtiğimiz gün yaklaşık %0,86 artarak %46,87’ye ulaştı.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Bitcoin'i Zorlu Bir Hafta Bekliyor; İşte Nedeni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu