Step Finance (STEP) Nedir? Step Finance (STEP) Geleceği ve Yorum 2022

Step Finance (STEP) Nedir?

Step Finance, kullanıcıların Portföy, LP pozisyonları, Stok çiftlikleri geri ödemesi, Marj Pozisyonları ve daha fazlasıyla ilişkili token’larını takip edebilecekleri bir portföy yönetim konsolu ve işlem toplayıcıdır. Step Finance kullanıcıları, bu değer biriktirme hizmetlerinde STEP yaratıcılarına iade edilen tüm ücretlerle Step’ten çeşitli verim çiftlikleri ve otomatik kasalarla ticaret yapabilir ve bunlara katılabilir.

Step Finance, bir kullanıcının portföyüyle ilişkilendirebileceği tüm LP’leri, token’ları, çiftlikleri ve pozisyonları toplayan ve bunu tek bir Şeffaf gösterge panosunda görüntüleyen bir portföy görselleştirme platformudur. Step, DeFi kullanıcılarının bilinçli kararlar vermek için ihtiyaç duydukları tüm işlevsellik ve bilgilerle sürekli açık oldukları sayfa olmayı hedefliyor.

Step Finance, bir kullanıcının portföyüyle ilişkilendirmiş olabileceği tüm LP’leri, token’ları, çiftlikleri ve pozisyonları toplayan ve bunları birçok yararlı metrik ve görselleştirmeyle birlikte kullanımı kolay tek bir gösterge panosunda görüntüleyen bir portföy görselleştirme platformudur. Step, DeFi kullanıcılarının bilinçli bir karar vermek için ihtiyaç duydukları tüm özellik ve bilgilerle tüm gün açık kaldıkları site olmayı hedefliyor.

Step ayrıca, kullanıcıların gösterge tablosundan çiftçilik, havuz, takas ve otomatikleştirilmiş stratejileri içerebilen favori protokolleriyle doğrudan etkileşime girmesine izin verecek. Bu katma değerli hizmetlerin çoğu, STEP token sahiplerine token ticareti yapmak ve dağıtmak için toplanacak ve kullanılacak bir ücret karşılığında yapılacaktır.

Step Finance’in, kullanıcıların işlemleri görüntülemesi ve gerçekleştirmesi için gerekli bilgileri alması için Solana üzerine kurulu ilgili programları (akıllı sözleşmeler) bağlaması ve sorgulaması gerekir. Birden fazla cüzdan adresini tek bir görünümde birleştirme ve değeri birden çok temel para biriminde zamana göre görüntüleme seçenekleriyle, tek bir adresle ilişkilendirdiğiniz tüm token’ların bir pano görünümünü sağlar.

Step, herhangi bir çiftliğe tek tıklamayla kolay giriş ile Solana’daki mevcut çiftçilik fırsatlarının bir tablosunu sağlayacaktır. Girin, çıkın ve bu sayfadaki verim çiftliği ödüllerini alın. Bu site aynı zamanda Solana doğrulayıcı düğümlerinde benzersiz varlıkların stake edilmesini de yönetir.

Solana DEX’lerin kullandığı veya kullandığı temel AMM serumudur. Bu, kullanıcıların desteklenen herhangi bir token’ı alıp satabilecekleri kapsamlı bir DEX sipariş defteridir. Step, mevcut portföy bakiyesini, açık pozisyonları, ödenmemiş bakiyeyi ve kullanıcının Serumdaki pozisyonuyla ilgili diğer ilgili bilgileri gösterecektir.

Tüm Solana programları birleştirilebilir ve böylece nakit farklı gruplar ve AMM programları arasında bölünebilir. Bu nedenle, kullanıcıların işlemleri için mümkün olan en iyi anlaşmayı almalarını sağlamak önemlidir ve Step’in bir DeFi toplayıcısı olduğu gerçeği, Step’ten işlem toplama sağlamak için iyi bir konuma sahiptir.

STEP’in Solana ekosisteminin ön sayfası olması için tasarım çok önemlidir. STEP ekibi, Step finance’i tüm Solana ekosistemi tarafından günlük olarak kullanılan bir site haline getirmeyi amaçlıyor. Step, Step Dashboard’daki diğer tüm projeleri içerecek ve kullanıcının portföyleriyle bağlantı kurabileceği tüm token’lar, LP’ler, çiftlikler ve konumlar için kullanımı kolay bir “portföy görünümü” sağlayacaktır.

Step Finance, bir portföy yönetimi panosu olarak tanımlanabilir. Platform, DeFi kullanıcılarının bilinçli kararlar vermek için ihtiyaç duydukları tüm işlevler ve bilgilerle tüm gün açık kaldıkları bir “sayfa” olmayı hedefliyor. Ayrıca takaslar, LP’ler, konum takibi ve daha fazlası dahil olmak üzere Solana’da hayatı kolaylaştıracak bir dizi yerleşik özelliğe sahiptir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Radio Caca (RACA) Nedir? Radio Caca (RACA) Geleceği ve Yorum 2022

Step Finance ayrıca kullanıcılara çiftçilik ödülleri, kar eşleştirme, havuza giriş/çıkış, ticaret alma yeteneği verir. Ayrıca kullanıcılar, otomatikleştirilmiş stratejiler gibi tercih ettikleri protokollerle panodan etkileşim kurabilirler.

Step Finance (STEP) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: George Harrap
  • Yayınlanma Yılı: 2018
  • Blok ZinciriSolana
  • Toplam Arzı: 1,000,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 4,000,000
  • Piyasa Değeri: ₺ 2,950,186
  • En Düşük Fiyat: ₺ 0.6482
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 29.86
  • Proje Amacı: Step Finance, kullanıcılara işlemlerini, faaliyetlerini ve yatırımlarını göstermeyi ve bu alanlarda onlara yardımcı olmayı amaçlar. Proje, Solana Blockchain üzerindeki akıllı sözleşmelere bağlanabilir ve birden fazla cüzdanı tek bir sayfada görüntüleme olanağı sağlar.

Step Finance (STEP) Geleceği

Merkezi olmayan finans (DeFi) sektörünün 2020 yılının sonundan itibaren hızla büyümesi, Step Finance gibi projelere olan talebi artırdı. Otomatik piyasa oluşturucu (AMM) ile birlikte kullanılan Step Finance, kullanıcılar için birçok avantajıyla öne çıkıyor. Kullanıcılar adım adım mevcut portföy bakiyesini, açık siparişleri, ödenmemiş bakiyeyi ve kullanıcı konumuyla ilgili diğer bilgileri basit bir arayüz aracılığıyla Serum’da kontrol edebilir. Bu sayede Step Finance’e olan talep artacağı için kripto uzmanları STEP paraları hakkında olumlu geri bildirimler verdiler.

Özellikle DeFi projesinin geleceğin finans dünyasını şekillendirmesi bekleniyor. Bu nedenle, STEP token vadeli işlemleri yükselmeye devam edecek. Kripto para analistleri, uzun vadede STEP tokeninin fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını ve Step Finance projesinin işletmeler tarafından benimsenebileceğini tahmin ediyor.

Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Step Finance (STEP) Yorum

Step App projesi nispeten yeni bir proje olduğu için Fitfi Coin’in uzun bir geçmişi yok. Bilindiği gibi fiyat tahmin siteleri geçmiş fiyat hareketlerine dayanarak belirli tahminler yapmaktadır. Bu nedenle uzmanlar, Fitfi Coin’in yeni bir proje olması nedeniyle uzun vadede fiyatı tahmin etmenin zor olduğuna dikkat çekiyor.

Ancak Step App projesinin gelecek vaat eden projelerden biri olduğuna işaret ediliyor. Piyasa analistleri, Kazanmak için Taşı projeleri ivme kazanırsa, Fitfi Coin için güçlü yukarı yönlü fırsatlar olduğuna dikkat çekiyor. Ancak yatırımcıların yatırım yapmadan önce piyasa trendlerine, haberlere, teknik ve temel analizlere dikkat etmesi gerektiği her zaman hatırlatılır.

Step Finance (STEP) Nereden ve Nasıl Alınır?

Step Finance (STEP)’ı güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu