Student Coin (STC) Nedir? Student Coin (STC) Geleceği ve Yorum 2022

Student Coin (STC) Nedir?

Kripto para birimleri, gençler arasında popüler bir finansal varlık haline geldi. Bunun nedeni, geleneksel finansal sistem için aksi takdirde mevcut olmayacak olan yatırımlardan iyi getiri elde etme potansiyelidir. Bitcoin ve Ethereum gibi varlıklar, blok zinciri teknolojisi ile giderek daha fazla benimsendikleri için dünya çapında hane isimleri haline geldi. Blockchain teknolojisi, farklı endüstrilerdeki gerçek dünya sorunlarını çözmek için farklı ürünlerin oluşturulmasını sağlamıştır.

Student Coin, öğrencileri güçlendirmek ve seslendirmek için tasarlanmış blok zinciri tabanlı bir para birimidir. Her öğrencinin satın alımında kullanılacak ve öğrencinin üniversitede ve sonrasında daha iyi bir yaşama doğru ilerlemesine yardımcı olacaktır. Student Coin’in sloganı “öğrenciler için, öğrenciler tarafından” dır.

Student Coin, öğrencilere birçok fayda sağlar; Bu platformlar esnektir çünkü konuşlandırılabilirler. Temel faydalar, öğrenci etkinliklerinin erişimini ve etkisini genişletirken güçlendirme, finansal istikrar ve büyümedir. STC, öğrenci seslerini oluşturmak için ülke çapındaki öğrenci gruplarını birleştirmek için orada olacak. Birleşik ve vokal bir grup olarak, hesaba katılması gereken güçlü bir güç haline gelebilir.

Student Coin’in özellikleri gelişmeyi bırakmayacak. Öğrencilerin en son teklifleri sürekli kontrol etmek zorunda kalmadan hareket halindeyken kullanmalarını sağlamak için mobil uygulamamızı geliştirmeye çalışıyoruz. Diğer öğrencilerle bağlantı kurma, akıllı portföyler oluşturma, finansal profiller oluşturma, mikro krediler alma ve ayrıca bir indirim merkezinin keyfini çıkarma fırsatları olacak.

STC platformu, öğrenci dünyası, iş dünyası ve olasılıklar dünyası arasındaki bağlantıdır. Student Coin, değişimin katalizörüdür. Dağıtılmış bir grup olarak öğrencilerin yönetimi etkileme yetkisi yoktur. Birleşik bir grup olarak öğrenciler inanılmaz değişiklikler yapabilir.

STC, öğrencilerin bir grup olarak bir araya gelmesi ve dünyanın geri kalanının dinlemesi için bir platform olacak. Bu şekilde, öğrencilerin kolejde geçirdikleri zamanın bir sonraki faturayı nasıl ödeyecekleri konusundaki finansal endişeler ve endişeler tarafından tüketilmemesini de sağlar.

Kripto para birimlerinin benimsenmesi, dünyanın dört bir yanındaki eğitim kurumlarında, kripto para birimlerini çeşitli amaçlarla kullanan öğrenciler arasında da yaygındır. Blockchain projeleri, üniversitelerdeki hibeler ve ortaklıklar ile blockchain programlarını hızlandırmak için harekete geçti.

Bu çabalara rağmen, projeler özel olarak eğitim ekosistemini hedef almadığından, öğrencilerin bu teşviklere verdiği yanıt etkileyici olmamıştır. STC, dünya çapındaki eğitim kurumlarında blok zincir teknolojisini hızlandırmak için özel bir blok zinciri ekosistemi sağlar.

STC, bireylerin karmaşık teknik süreçler olmadan tokenlerini ve projelerini oluşturmalarına olanak tanıyan çeşitli işlevleri entegre eden bir blok zinciri platformudur. Ayrıca öğrencilerin blockchain teknolojisi hakkında bilgi edinmeleri için kapsamlı bir kurs sunar.

Student Coin, Polonya’daki Kozminski Üniversitesi’nde ortaya çıktı ve burada bir öğrenci teşviki biçimi olarak geliştirildi. Student Coin’in dahili başarısı, ekosistemine daha fazla okul katıldıkça projenin 2019’da genişlemesine yol açtı.

Student Coin, Stanford ve Harvard gibi en iyi okullar da dahil olmak üzere dünya çapında 500 eğitim kurumunda 10.000’den fazla topluluk üyesine sahiptir. Kuruluşlarda artan popülaritesinin ana nedeni, öğrencilerin blok zincir teknolojisine dayalı projeler hakkında bilgi edinmelerine ve bunları inşa etmelerine olanak tanıyan çekiciliğidir. Student Token, çeşitli özelliklere sahip eksiksiz bir ekosistem sağlar. Student Token, platformunda dört temel özellik sunar. Şu anda iki özellik mevcut ve 2021’in 3. çeyreğinde iki özellik daha sunulacak.

Eğitim işareti. Bu, akademik öğrenciler için beş bölümden oluşan token bölümüdür: Teknoloji, Temel Bilgiler, Güvenlik, Yatırım ve Varlıklar. Öğrenciler, temelden ileri bilgiye kadar blok zinciri teknolojisi ile ilgili çeşitli konulara yaklaşabilirler. Öğrenciler ayrıca BTC ve ETH de dahil olmak üzere en popüler kripto para birimlerinin kavramını da anlayabilirler.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   IOTA (MIOTA) Nedir? IOTA (MIOTA) Geleceği ve Yorum 2022

Board of Education dersleri, kilit konuları kapsayacak şekilde blok zinciri uzmanları tarafından dikkatlice düşünülür ve hazırlanır. Her kursa, çalışılan kursun bilgisini test etmek için bir sınav eşlik eder.

Oylama Platformu: Kullanıcılar, üniversitelerinde STC projeleri geliştirme kararlarına oy verebilir, dilekçe imzalayabilir ve seçimlere katılabilirler. Student Coin oylama prosedürü çok hızlıdır ve herhangi bir kişisel veri sağlamanızı gerektirmez ve kararınızı blok zincirinde saklar. Oylama kolaydır ve seçmenin kimliğini doğrulamak için STC token’larının kullanılmasını gerektirir.

Student Coin (STC) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Wojciech Podobas
  • Yayınlanma Yılı: 2018
  • Blok ZinciriBlockchain
  • Toplam Arzı: 10,000,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 5.320.000.000
  • Piyasa Değeri: ₺ 390,309,207
  • En Düşük Fiyat: ₺ 0.0602
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 0.1592
  • Proje Amacı: STC, kripto para birimi endüstrisinde yeni başlayanlar geliştiren ve geliştiren blok zinciri tabanlı bir ekosistemdir. Kullanıcılara bu para birimini kullanarak kişisel, kurumsal, NFT ve DeFi token’larını kolayca oluşturma ve yönetme olanağı sunan ilk platformdur.

Student Coin (STC) Geleceği

Student coin, dayanıklı ve güvenilir olacak şekilde tasarlanmış, öğrenme amaçlı kullanılan bir token’dır, bu nedenle geleceğin parlak olduğu söylenebilir. STC ayrıca kendi token’larınızı oluşturmanıza da olanak tanır. Çoğu altcoinde bulunmayan bu özellikler STC’yi benzersiz kılmaktadır. Bir diğer huzur ise kurucu ekibin alanında başarılı olması ve en iyi üniversitelerden mezun olması.

Student Coin, birçok yönden en popüler kripto para birimlerinden biridir. İşlem hacmi, birim fiyat, proje benzersizliği ve piyasa değeri göz önüne alındığında, kripto yatırımcılarının ve analistlerinin çoğu Student Coin hakkında olumlu görüş bildirdi.

Whale olarak bilinen kripto analistlerine ve yatırımcılarına göre Student Coin, geleceğin en değerli dijital varlıklarından biri olacak.

Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu unutmamalı, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Student Coin (STC) Yorum

Student Coin’in ekosistemin bir parçası olarak sunduğu ürünleri listeleyerek nasıl çalıştığını açıklamaya çalışın. Bunlar STC Cüzdanı, STC Terminali, STC Değişimi ve STC Uygulamasıdır. Platformun kripto para birimi STC token’ı, ekosistemdeki tüm kullanımlar için geçerlidir. Uzun bir ICO tarafından halka sunulan bu tokenlerin daha yeni çalışmaya başladığını söylemek yeterli. Student Coin (STC) platformu, gelecekte kullanıcıları hizmetleriyle birleştirerek ekosisteme katkıda bulunmayı hedefliyor.

Student Coin, dünyanın her yerinden öğrencilerin katılımıyla dünya çapında 500’den fazla üniversitede faaliyet göstermektedir. STC token incelemesi gelecek için umut vericidir ve sistem dinamik bir piyasa yatırım ağı olarak kabul edilir. Yatırımın buna değer olup olmadığını merak eden kullanıcılar, öğrenci coinleri araştırarak alanında profesyonel finans uzmanlarından yardım almalıdır.

Student Coin (STC) Nereden ve Nasıl Alınır?

Student Coin (STC)’i güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu