Swerve (SWRV) Nedir? Swerve (SWRV) Geleceği ve Yorum 2022

Swerve (SWRV) Nedir?

Swerve Finance, Curve Finance’in çatalıdır. SWRV böylece DeFi projesinin bir çatalı olarak piyasaya sürüldü. Swerve Finance tarafından yapılan açıklamaya göre platform, Curve Finance’in yönetim sorunlarını çözmeyi hedefliyor. Sonuç olarak, Swerve Finance, popüler bosa Curve Finance stabilcoin platformunun sıfır topluluk çatalını başlattı.

Platformdan yapılan açıklamalara göre Swerve Finance’te; hileli dağıtım şüphesi yok, ön madencilik şüphesi, yönetim oylarının çoğunluğunu kontrol eden kurucular, sorunlu ekip teklifleri, yüzde 30 hissedar tahsisi, ekip tahsisi ve on yıllara yayılan uzun dağıtım süreleri. Böylece platform birçok soruna çözüm getirdiğini belirtiyor.

Ek olarak, Swerve’ye likidite sağlayan SWRV token sahipleri, SWRV kazanmak için SWRV DAO’da stake edilebilecek ySWRV token’larını alacaklardır. Protokolü başlatmak ve kullanıcıları Swerve’i denemeye teşvik etmek için, ilk iki hafta boyunca normalden daha büyük bir dağıtım SWRV’si uygulandı. Öte yandan SWRV, açık kaynaklı DeFi için daha olgun bir platform oluşturduğunu ve tüm ortak sorunların çözüldüğünü iddia ediyor.

Proje, Curve kodunun bir çatalıdır ve temel farklılıklardan biri, SWRV ekibinin sıvı madencilik ödüllerini umursamamasıdır. SWRV, Swerve platformunun yerel hizmet token’ıdır ve platformun yönetiminde oylama için kullanılır. Kullanıcılar, platformda likidite sağlayarak SWRV token’ları kazanabilirler. Swerve likidite havuzu, token etkin olmadığında bile likidite sağlayıcılarının getirilerini en üst düzeye çıkarmak için Aave ve Compound kullanılarak iearn.finance ile entegre edilmiştir.

SWRV, Curve’u çatallayarak oluşturulan merkezi olmayan bir likidite değişim havuzudur. Curve’e benzer şekilde, esas olarak stablecoin havuzlarına odaklanıyor. Swerve, likidite sağlayıcılarını yönetmek ve ödüllendirmek için Ethereum tabanlı bir ERC-20 token’ı olan SWRV’yi kullanır. Proje 3 Eylül 2020’de duyuruldu ve ertesi gün lansmanı yapıldı.

Eylül 2020’de duyurulan ve yayınlanan platform, anonim bir hesap adına sahip biri tarafından oluşturuldu. Kendisini John Deere olarak tanıtan kurucu, geliştirdiği bu ürünün tutkusundan doğduğunu söylüyor. John Deere’a katıldığı bir sohbette neden bu şirketi kurduğu da soruldu ve kendisinin kripto parası biten bir çiftçi olduğunu ve o sırada token dağıtımı hakkında birkaç fikri olduğunu söyledi. Ek olarak, John ayrıca yazılım ve kripto para birimleri hakkındaki arka plan bilgisinden de bahsetti. John, geliştirdiği platformun gelecekteki gelişimi için kredi kullandığını ve sistemin faydalarını ve gelişimini tüm topluluğa aktarmak istediğini söylüyor.

SWRV platformu tamamen ETH üzerinde oluşturulmuştur ve yerel para birimi de ERC 20 token’ı olarak geliştirilmiştir.Sistem onay ve doğrulama süreçleri Ethereum ağı ile tam uyumludur. Ayrıca sistemdeki her akıllı sözleşme, kripto para piyasasının tanınmış oyuncuları olan Cryptic Labs ve Peckshield tarafından incelenmiş ve sistemde herhangi bir güvenlik açığına rastlanmamıştır. Bu şirketlerden tam güvenlik notu alan platform, daha sonra küçük bir güvenlik açığı olduğunu ve düzeltmek için çalıştığını bildirdi.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   DODO (DODO) Nedir? DODO (DODO) Geleceği ve Yorum 2022

Swerve (SWRV) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Micheal Egorov
  • Kuruluş Yılı: 2020
  • Blok ZinciriEthereum
  • Toplam Arzı: 33,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 17,163,363
  • Piyasa Değeri: ₺ 71,166,876,62
  • En Düşük Fiyat: ₺ 0,57
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 38,08
  • Proje Amacı: SWRV, Curve Finance’in çatalıdır. Swerve böylece DeFi projesinin bir çatalı olarak piyasaya sürüldü. Swerve Finance tarafından yapılan açıklamaya göre platform, Curve Finance’in yönetim sorunlarını çözmeyi hedefliyor.

Swerve (SWRV) Geleceği

Öncelikle swrv coinin geleceği için yayınlanmış bir yol haritası yok. Ayrıca yayınlanmış bir beyaz kağıdı da yok. Beyaz liste daha önce paylaşılmıştı, ancak kaldırdılar ve resmi sayfalarında listenin kuruculara veya SWRV yatırımcılarına değil kullanıcılara ait olduğunu belirttiler. SRV coinin geleceği hakkında net bir bilgi vermek zor ancak gelecekte arzın büyük bir kısmının piyasaya çıkmasıyla birlikte ak koyun ve kara koyun ortaya çıkacak. Ayrıca resmi Swrv coin web sitelerinde tüm çiftçileri adil ve dürüst bir şekilde temsil etmek istediklerini belirtti.

Kullanıcılar Swrv projesine güveniyorsa, büyük potansiyele sahip bir coin olma yolundadır. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar üzerinden bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu coine yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken küçük bir araştırmayı kendi başınıza yapmalısınız.

Swerve (SWRV) Yorum

Swrv, önce hikayesinden bahsedelim. Kıvrımlı coin kendi içindeki anlaşmazlıklar nedeniyle ikiye bölündü ve bunların bir kısmı Swrv coin topluluğunu oluşturdu. Bu Swerwe topluluğu, birçok yönden teknik olarak üstün olduğunu iddia ediyor. Zorluklar kategorisinde yer almaktadır. Kurucu bir takma ad saklamayı ve kullanmayı sever.

Tam arzı 6 yıl içinde teslim etmeyi hedefliyorlar ve çıkış tarihinden bu yana arzın zamanla artmasıyla bir düşüş gördü ve yeni borsalarda yayınlanmasıyla zaman içinde güçlü bir artış gördü. Açıkçası şeffaf bir resim vermiyorlar, sosyal medya hesapları yok, belki mahremiyeti önemsedikleri için ama köy ortada görünüyor. Yaralanmaları tedavi etmek için merhem olduğunu iddia eden kuruluşların peşin ödeme yapması gerektiğini düşünüyorum. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Swerve (SWRV) Nereden ve Nasıl Alınır?

Swerve (SWRV)’i güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu