Taylor Swift’in Film Biletleri Artık Dogecoin ve Birçok Kripto ile Satın Alınabilecek

Bu adımın diğer sanatçılar ve etkinlikler için bir örnek teşkil etmesi mümkün mü?

Pop star Taylor Swift’in “The Eras Tour” adlı film biletleri artık kripto paralarla satın alınabilecek. BitPay kripto ödeme ağ geçidi ile yapılan işbirliği sayesinde SHIB, DOGE, ETH, XRP ve birçok diğer kripto para kabul ediliyor. BitPay, bu haberi X sosyal medya platformunda duyurdu.

Film, ABD ve Kanada başta olmak üzere 19 ülkede gösterime girecek. Taylor Swift, filmi görmeye istekli hayranlarına teşekkür etti.

BitPay’in kripto paraların benimsenmesine yardımcı olma konusundaki faaliyetleri artmaya devam ediyor. BitPay, Method Financial ile gerçekleştirdiği işbirliği sayesinde mortgage ve kişisel banka kredileri için ödeme yaparken bir dizi kripto parayı kabul ediyor. Kullanıcılar aynı zamanda lüks spor arabaları ve lojistik hizmetleri için kripto paralarla ödeme yapabiliyorlar.

Bu arada, Shiba Inu kripto para biriminin popülaritesi devam ediyor. Whale Alert tarafından bu hafta yapılan bir duyuru, birkaç trilyon Shiba Inu coin’in transfer edildiğini belirtiyor. Transfer sırasında bu coin’lerin değeri yaklaşık 31 milyon dolar idi. Bu büyük transferin arkasında kimin olduğu veya amacının ne olduğu şu anda bilinmiyor.

Kripto para birimlerinin benimsenmesi, sanat, eğlence ve geleneksel finansal hizmetler gibi çeşitli sektörlerde gözlemlenmeye devam ediyor. Bu, kripto paraların gelecekte daha geniş bir kabul görebileceğinin bir işareti olarak değerlendiriliyor.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Dogecoin (DOGE) Fiyatı, Elon Musk Etkisiyle Yükselişte!

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu