Terra Virtua Kolect (TVK) Nedir? Terra Virtua Kolect (TVK) Geleceği ve Yorum 2022

Terra Virtua Kolect (TVK) Nedir?

Teknoloji haberlerinde duyduğumuz TVK terimi Terra Virtua Kolect’i ifade ediyor. Blockchain tabanlı ekosistem, dijital koleksiyonlar için yeni, paylaşılan bir pazar yeri sağlamayı hedefliyor ve TVK coin adı verilen ticaret ve etkileşim için çapraz platformlu bir sistem sağlıyor. Bu sistem, benzersiz ortamlar sağlayarak yeni bir pazar sağlama hedefine ulaşır. Örneğin, içerikle etkileşim kurmak için VR ve AR ortamları sağlar. Bu, hedef için gerekli NFT’lerin toplanması ve dağıtımı için de çok değerlidir.

NFT pazarı özellikle 2021 yılında inanılmaz bir artış gördü. Aslında bu pazarın ve Terra Virtua Kolect’in geleceği konuşuldu. NFT Marketplace’te, gerçek dünyadaki herhangi bir ürünü NFT’ye dönüştürerek satabilirsiniz. Büyüyen bir pazarda Terra Virtua, çözümler sunarak ortaklığını genişletmeye başladı.

Terra Virtua’nın sahip olduğu dijital platformlar var. Bu platformlarda bireyler NFT’leri satın alabilir, satabilir veya görüntüleyebilir. Buradan da anladığımız gibi Terra Virtua Kolect dijital koleksiyon ürünleri alıp satma işiyle uğraşıyor. Bu işi yapmak için sadece Terra Virtua ağında olmak yeterli.

Terra Virtua ayrıca VR işlevine sahiptir. Bu özelliği kullanarak, kişiler etkinlikleri canlı olarak aktarabilir. Yani Terra Virtua platformunun bir diğer görevi de sinema, e-spor gibi alanların can damarı olan yayını organize etmek.

Platform, oyun severlerin de girdiği bir sistemdir. Çünkü platform, oyun alanındaki ödeme kısıtlamalarını da kaldırıyor. Sistem, kullanıcılara ödül kazanma ve oyun içinde oyun oynama imkanı sunar. Platform pazarında oyunlar, filmler, çizgi filmler ve görseller gibi birçok alan bulunmaktadır. Sadece NFT yapmanız ve oyun içi öğeleri satmanız gerekiyor. Terra Virtua Koleck’in bu çalışmalarından yararlanmak istiyorsanız platforma üye olmanız yeterli.

TVK jetonları, oyun içi görevleri tamamlayan kullanıcılara ödül olarak verilebilir. Buna ek olarak, TVK staking kullanıcıları pasif gelir elde etme hakkına ve ayrıca kendi hayran tokenlerini verme yeteneğine sahiptir. Ayrıca TVK token sahipleri çiftçiliğe katılabilir.

Terra Virtua platformu, NFT’lerin ticareti ve satın alınması için bir ticaret platformu, artırılmış gerçeklikle birlikte NFT’yi kullanmak için bir mobil uygulama ve NFT’leri 3D olarak görüntülemek için bir PC uygulaması içerir. Ayrıca Terra Virtua pazarından alınan ürünler belirli filtrelere göre görüntüleniyor. Hiçbir öğe görüntülenmezse, belirli kriterleri karşılamazlar.

Örneğin, satın alınan ürünler “Satılık” filtresinde görünmez. Ek olarak, kullanıcıların envanterlerinde, kullanıcının tanımlayıcısı olarak görüntülenen (tüm sayfaların sağ üst köşesinde gösterilir) en az bir avatarı olmalıdır. Bu nedenle, bir hesap oluşturduktan sonra, kullanıcılar üç varsayılan avatardan birini seçme seçeneğine sahiptir. Kullanıcı diğer öğeleri aldığında, varsayılan avatar olarak da ayarlanabilir.

Birden fazla blok zinciri ile ortaklıkları genişleten ve kurumlarla anlaşmalar imzalayan Terra Virtua, Ethereum blok zinciri çözümü ile başladı. Platformda her koleksiyoncu için NFT’ler bulunabilir, platformda kolayca NFT yapabileceğiniz ve oyun içi öğeleri satabileceğiniz bir pazaryeri bulunur ve çok çeşitli NFT ürünlerine sahip olursunuz. Pazar, filmler, animasyonlar, oyunlar, resimler ve daha fazlasını sunar. Oyun içi eşyaların NFT’leştirildiği veya gerçek dünyadaki herhangi bir şeyin NFT’leştirildiği bu platformda ticaret yapmak için gerekli olan tek şey platforma üye olmaktır.

Terra Virtua’nın sahip olduğu TVK kripto para birimi platformda kullanıma sunuldu. Platformda çeşitli işlevlerde kullanılabilen TVK, yalnızca ticarete konu olan bir kripto para birimi değil, aynı zamanda platformdaki ödemeler için de geçerli bir kripto para birimidir. Bu nedenle TVK kripto sahipleri ödemelerini bu kripto para birimlerinde yapabilirler.

TVK Coin, Terra Virtua’nın yerel kripto para birimi olarak verilen bir simgedir. Terra 2017’de kurulmuş olmasına rağmen, TVK’nın lansmanı 2021’de gerçekleşti. Maksimum TVK arzı 1,2 milyar birim ile sınırlandırıldı ve bu da tokenin deflasyonist olduğunu gösteriyor. Ayrıca token, ekosistemdeki farklı kullanım durumları ile öne çıkıyor. Kullanıcılar, TVK jetonunu kullanarak platformun pazarından çeşitli NFT koleksiyonları satın alabilir. Platformda işlem yapmak için ödenen işlem ücretlerine gelince, TVK bir ödeme aracı olarak hareket eder.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Tribe (TRIBE) Nedir? Tribe (TRIBE) Coin Geleceği ve Yorum 2022

Terra Virtua Kolect (TVK) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Gary Bracey ve Jawad Ashra
  • Kuruluş Yılı: 2017
  • Blok ZinciriEthereum
  • Toplam Arzı: 1,200,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 767,287,929
  • Piyasa Değeri: ₺ 6.952.567.50,71
  • En Düşük Fiyat: ₺ 0,44
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 9,50
  • Proje Amacı: Terra Virtua Kolect, blockchain tabanlı olacak oyun, film ve eğlence gibi alanlarda hizmet odaklı çalışmalar gerçekleştiriyor.

Terra Virtua Kolect (TVK) Geleceği

Öncelikle şu anki lansmanı ile dünyanın en büyük ve en zengin borsası olan Binance’de listelenerek daha fazla yatırımcı ve daha fazla kullanıcı bulmuştur. tvk coin’in geleceğine dair resmi medya hesaplarından paylaştıkları yol haritasında film, tv ve film kategorilerini entegre ederek dünyaya alan açmak istediklerini açıkladılar. , dünyada spor, oyun, müzik ve sanat NFT kendi platformları aracılığıyla ve bu onların en büyük hedefidir.

Terra Virtua projesi, kullanıcılara sanal ve artırılmış gerçeklik teknolojisi ile NFT deneyimi yaşatmak, proje sonucunda NFT jetonları ve ödülleri vermek, oyunlar ve etkinlik deneyimleri, NFT koleksiyoncuları ve yapımcıları arasındaki işbirlikleri gibi özellikleri nedeniyle önemli faydalar sağlıyor. Projeye ait TVK jetonunun da gelecekte değerinin artması bekleniyor.

TVK Coin, koleksiyoncuları ve NFT yaratıcılarını birbirine bağlayan bir küratör tarafından desteklenen bir pazar yeridir. NFT ekosisteminin diğer platformlardan en önemli farkı; PC, mobil ve web üzerindeki AR/VR ortamlarını içerir. Kullanıcılar hem sanal gerçeklikte hem de çevrimiçi olarak deneyimleme seçeneğine sahiptir.

Terra Virtua Kolect (TVK) Yorum

Piyasaya sürüldükten sonra kendi yerel ekosistemi aracılığıyla pazarlamaya çalıştı. Hedeflenen para birimi ile ilgili olarak uluslararası platformlarda alımlar yapılmaktadır. Bu durumlar, fiyatının yüksek oranda artmasına yardımcı olabilir. Bu bağlamda şans, uzun vadeli yatırım hedeflerini hedefleyen yatırımcılar topluluğundan yana olacaktır.

NFT pazarını hedefleyen birçok proje bunları oyunlar aracılığıyla gerçekleştirirken, TVK coin Filmler, TV, Spor, Oyunlar, Müzik ve Sanat’a odaklanarak benzersiz bir sanat pazarı yaratmaya çalışıyor. Kullanıcılar platformda sahip oldukları TVK Coin miktarı ile eser satın alabilecekleri gibi, kendi eserlerini de satabilirler. Ayrıca, bir topluluğu varsa, TVK altyapısına bağlı olarak kendi kripto para birimini de yayınlayabilir.

NFT endüstrisi, gelecekte büyümeyecek bir kategori olarak sessizce karanlığa girebilir, dürüst olmak gerekirse, böyle düşünenlerin sayısı oldukça fazla. Öte yandan gelecekte NFT sektörünün kripto piyasasında yer alacağını söyleyenlerin sayısı çok fazla. Bu durumu bize zaman gösterecek. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Terra Virtua Kolect (TVK) Nereden ve Nasıl Alınır?

Terra Virtua Kolect (TVK)’i güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu