Tezos, Ethereum Classic Fiyat Analizi: Mücadele Ediyorlar - BTC MAGAZİN

Tezos, Ethereum Classic Fiyat Analizi: Mücadele Ediyorlar

Kripto piyasası, Bitcoin‘in baskınlığı %65 civarında kalmaya devam ederken kolektif piyasa sınırını 250 milyar dolara çıkaran küçük bir artış kaydetti. Bu son yükseliş, Bitcoin’i 9.000 dolarlık markayı aşmaya zorlayamasa da, pazarın altcoinlerinin çoğunun yeni kazançlar kaydetmesine yardımcı oldu.

Tezos [XTZ]

Son zamanlarda, İsviçre kripto para brokeri Bitcoin Suisse, Tezos için saklama desteği ve staking hizmetlerinin eklendiğini ve PwC tarafından denetlenen kasa deposundan faydalandığını duyurdu.

Basın zamanında, onuncu en büyük kripto para birimi XTZ, son 24 saatte %0.78’lik küçük bir artıştan sonra 2.69$’dan işlem görmektedir. Ayrıca, 1,93 milyar dolarlık piyasa değeri ve 24 saatte 86,29 milyon dolarlık işlem hacmi bulunmaktadır.

Direnç: 3.62$

Destek: 1.64$

MACD: MACD hattı, XTZ tokeni için düşüş fazını gösteren sinyal hattının altında kaldı.

CMF: Ancak CMF, boğa piyasasında büyüyen bir sermaye girişini tasvir eden boğa bölgesindedir.

Ethereum Classic [ETC]

‘Pheonix’ adı verilen Ethereum Classic yükseltmesi bir haftadan daha kısa bir sürede yapıldı ve coin son zamanlarda sayısız geri çekilme geçirdi. Ancak, yakında bu eğilim tersine dönebilir. On dokuzuncu en büyük kripto para birimi Ethereum Classic, son 24 saatte %0.68’lik hafif bir yükseliş hareketin ardından 6.61$’dan işlem görmektedir.

Basın zamanında, coinin 785 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunmaktadır ve 24 saatlik işlem hacmi 1.46 milyar dolardı.

Direnç: 8.43$

Destek: 3.44$

Parabolic SAR: Noktalı belirteçler, fiyat mumlarının altında kaldı ve coin için yükseliş fazını göstermektedir.

Awesome Oscillator: Kapanan yeşil çubuklar ayrıca madeni para için olumlu bir trend göstermektedir.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu