TLM Coin Nedir? Alien Worlds (TLM) Coin Geleceği 2022

Alien Worlds, madencilik yaparak trilium (TLM) kazanabileceğiniz ve her madenciliği yaptığınızda NFT oyun kartları çıkarma şansınızın olduğu bir oyundur. Alien Worlds, DeFi Metaverse blok zinciri tabanlı bir oyundur ve herkes için ücretsizdir. WAX bulut cüzdanına ve play.alienworlds.io’ya giriş yaptıktan sonra, gezginlere madenciliğe başlamaları için bir araç sağlanacaktır. Basit madencilik operasyonları ile bir blok zinciri tokeni olan Trilium (TLM) elde edilir.

Alien Worlds (TLM), hiper merkezi bir veritabanına dayalıdır ve şu anda Ethereum, WAX ve Binance Smart Chain (BSC) dahil olmak üzere çeşitli blok zincirlerinde çalışır. Trilium (TLM), oyuncuları birbirleriyle rekabet etmek, oyun hedeflerine ulaşmak ve yönetim faaliyetlerine katılmak için TLM’lerini kullanmaya motive eden Alien Superworld’ün yerel hizmet simgesi olarak tanımlanır.

Kısacası, Alien Worlds, oyuncuların oyunlarını güçlendirmek için Merkezi Olmayan Otonom Kuruluşlara (DAO Gezegenler) stake yaparak ve oy vererek nadir bulunan Trilium (TLM) kaynağı için rekabet ettiği simülasyonlu bir ekonomidir. Gezegenler ve oyuncular MLT’de rekabet eder ve bu da hizipler arasında rekabete dayalı gerilime ve işbirliğine yol açar. Alien Worlds süper dünyasında oyuncular, DLM madenciliği yapmak, savaşlara katılmak ve oyun içi görevleri tamamlamak için NFT’ler (dijital oyun öğeleri) elde edebilirler. Oyuncular, stratejilerine bağlı olarak, oyunlarına daha uygun NFT’leri satın alabilir ve bir araya getirebilirler.Ayrıca, oyuncular oyunun yönetimine ve kontrolüne katılmak için altı DAO gezegeninden yönetim kurulu üyeleri seçebilirler.Bu, oyunun yönünü etkiler.

Alien Worlds (TLM) Coin Fiyatı

Alien Worlds (TLM) 19 Mart 2022 itibariyle 0.1032 dolardan işlem görüyor. Borsalardaki 24 saatlik işlem hacmi 83.094.576 ABD Doları civarında.

TLM Coin Güvenilir mi?

TLM Coin, kriptografik ve güvenlik süreçleri için Ethereum blok zinciri altyapısını kullanır. Ethereum blok zincirinin güvenliği düşünüldüğünde Alien Worlds (TLM) Coin’in güvenli olduğu söylenebilir.

TLM Coin Geleceği

Alien Worlds’ün (TLM) yakın gelecekte 50 doları bulup bulmayacağı birçok faktöre bağlı. Resmi web sitesine göre, Alien Worlds tüm DApp’lerde (Uniswap’ı geride bırakarak) ikinci sırada yer alıyor ve saatte 150.000’den fazla aktif madenciye sahip. Kuruluşundan bu yana toplam madenci sayısı 320.000’i aştı ve bu sayı katlanarak artmaya devam ediyor.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   BitTorent Token İncelemesi, BitTorrent Token Karlı Bir Yatırım Olabilir mi?

Alien Worlds (TLM) bir NFT oyunudur; Bu, özellikle NFT pazarının 2021 yılına kadar 2,5 milyar doları aştığı ve Axie Infinity’nin (AXS) bugüne kadar 1 milyar milyar doları aşan tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığı şu anda, NFT pazarının sınırsız bir potansiyele sahip olduğu anlamına geliyor.

Şu anda, birçok oynaklık faktörü ile, Alien Worlds’ün (TLM) hangi yöne gideceğini söylemek zor, bu yüzden bu token’a yatırım yapmadan önce piyasa göstergelerine ve kripto para uzmanlarından teknik tavsiyelere bakmalısınız.

TLM Coin Yorum

2022’de TLM coin ile ilgili yorumlar piyasaya hızla girdiğinden, yatırımcılar geleceğinin parlak olduğuna ve yükselmeye devam edeceğine inanıyor. Son zamanlarda yaşadığı volatilite ile yatırımcıların ilgisini çekmeyi başarmış bir para birimidir. İyi bir fiyat artışı gören TLM kripto para, son zamanlarda yatırımcıların kafasında daha da yükselip yükselmeyeceği sorusunu gündeme getirdi. İhracının ilk günlerinde 6 dolara yükseldiğinden beri, ilgiyi ve günlük işlem hacmini önemli ölçüde artırdı. Günümüzde bir miktar düşüşle, yatırımcılar eski pozisyonlarına dönüp dönmeyecekleri konusunda araştırmalar yapıyor.

TLM Coin Hangi Borsalarda

TLM Coin, piyasaya sürülmesinden bu yana birçok saygın uluslararası kripto borsasında listelenmiştir. Yatırımcılar ve kullanıcılar TLM Coin Binance ve TLM Coin nasıl alınır gibi sorular soruyor. Alien Worlds’ün (TLM Coin) listelendiği borsalar:

  • Binance
  • KuCoin
  • Gate.io
  • FTX
  • HitBTC ve sayamadığımız bir çok kripto para borsasında listelenmiştir.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu