Tom Lee: Boğa Piyasası Muhtemelen Başlıyor ! - BTC MAGAZİN

Tom Lee: Boğa Piyasası Muhtemelen Başlıyor !

Fundstrat Küresel Danışmanlar kurucusu Tom Lee, 2020 yılına kadar kripto para birimi fiyatlarının tarihi yükseklere çıkacağını tahmin etti. Lee, 28 Nisan’da CNBC’ye verdiği röportajda yorumlarını sundu.

Röportajda Lee, Bitcoin (BTC) ‘nin yukarı doğru hareketini tamamlamadığını ve “sadece boğa pazarında gerçekleşen 11 işarete” dayalı olarak 2020 civarında yeni zamanların en yüksek seviyesine çıkacağını tahmin etti. Lee, bu ayın başlarında yaptığı açıklamada, “boğa piyasası muhtemelen başlıyor” dedi.

Lee, bu 11 işaretten üçünün – Blockchain, teknik göstergeler ve ticaret hacimleri – kripto kışın sona erdiğine işaret ettiğini belirtti. Ocak ayında, Lee’nin ekibi blok zincirindeki işlem hacimlerinin yıllık bazda pozitifleştiğini gözlemlerken, ikinci işaret BTC’nin 200 günlük hareketli ortalamasının üzerine çıkmasıyla Nisan’da ortaya çıktı.

Ticaret hacminin üçüncü işareti, “kurumsal yatırımcıların kripto ticareti açısından gerçekten önemli olan” tezgah üstü brokerlerle bağlantılı. Lee’ye göre, müşteri sayısına göre faaliyet seviyeleri % 60’dan %70’e yükseldi.

“Bence temellerin geliştiğinin, tekniklerin geliştiğinin ve şimdi kripto hodelerinin asıl faaliyetinin olduğuna dair işaretler görüyorsunuz. Bitcoin için 2.5 standart sapma hareketi onu 14.000 dolara çıkaracak. Nereye gidecegini söylemiyorum, ama bu büyük bir hareket olacak. ”

Şubat ayında, Fundstrat kripto para birimleri için yüksek fiyatları destekleyecek artışları anlatan 2019 kripto görünümünü yayınladı. Fundstrat, Binance’nin kredi kartı kripto alımlarını destekleme konusundaki son kararının yanı sıra Bitfury ve Bitmain gibi büyük şirketlerin ilk halka arzlarda bulunabileceği söylentileriyle birlikte, kriptoya genel ilginin artırılabileceğini belirtti.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu