Tron Fiyat Analizi: TRX/USD, 50 günlük SMA'nın Üzerinde Kalmaya Odaklanıyor - BTC MAGAZİN

Tron Fiyat Analizi: TRX/USD, 50 günlük SMA’nın Üzerinde Kalmaya Odaklanıyor

  • Tron fiyatı 0,0120 ila 0,0140 dolar arasında değişiyor.
  • Tron, teminat varlığı olarak yeni bir DeFi ekosistemi olan Bidao’ya katıldı.

Tron fiyatı hala 0,0140 dolar ile 0,0120 dolar arasında gidip geliyor.Tron, 12 Mart’ta kaydedilen en düşük seviyelerden 0,00722$ civarında sabit toparlanma izledi (Fibonacci salınım düşüklüğü). Nisan ayında alım satım çoğunlukla 0.0140$’ın altına düştü.

Yazım sırasında, Tron 0.01265$’dan işlem görmektedir. Fiyat, 50 günlük SMA tarafından sağlanan direnç hattını kırmayı deniyor. Bu hareketli ortalamadan sonraki bir kırılma, TRX/USD’nin yıllık en yüksek seviyelere 0.02699$(Fibo salınım yüksekliği) seviyesine yükseldiği Şubat 2020’ye benzer bir ralli ile sonuçlanabilir.

Teknik olarak, bu aralıktaki yan fiyat hareketinin MACD tarafından gözlemlendiği gibi devam etmesi muhtemeldir. Göstergenin -0.002452 (12 Mart) seviyesinden olan düşüşü ortalama çizgide (0.0) durdu. Mevcut seviyelendirme hareketi, konsolidasyonun 0,0140 doların üzerinde bir kırılmaya zorlama yaşayacağını göstermektedir.

TRX/USD Günlük Grafik

Tron, Bidao İle İşbirliği Yapıyor

Twitter’da yayınlanan son bir mesajda, Tron CEO’su Justin Sun, Tron’un, TRX tokenini daha fazla benimseyecek olan Merkezi Olmayan Finaince (DeFi) ekosistemi Bidao ile bir anlaşma yaptığını söyledi. TRX, Teminatlı Borç Pozisyonları (CDP) için teminat varlıklarından biri olarak Bidao ekosistemine entegre edilecektir.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu