Tron Liverpool İle Ortak mı Oluyor ? - BTC MAGAZİN

Tron Liverpool İle Ortak mı Oluyor ?

Tron CEO’su Justin Sun, 24 Nisan’daki bir tweet’te, 11. büyük kripto para birimi Tron’un (TRON) arkasındaki firma olan Tron Foundation’ın İngiliz profesyonel futbol kulübü Liverpool’la ortak olacağını bildirdi.

Sun, yaklaşmakta olan ortaklığın doğası hakkında herhangi bir ayrıntı içermese de tweet, Liverpool Futbol Kulübü’nden (LFC) kısa bir video davetiyesi içeriyor, videoda Tron logosu yer alıyor.

Tron CEO’su, bu yeni ortaklığı araştırmayı dört gözle beklediğini, resmi bir ortaklık olduğunu ve yakında daha fazla ayrıntı verileceğini söyledi.

Kripto değişimi Kraken’ın başkanı Jesse Powell, Twitter’da, Liverpool’dan aldatmaca olarak reddettiği bir ortaklık hakkında olduğu iddia edilen bir e-postanın ekran görüntüsünü yayınladı.

Tron’un ortak kurucusu Misha Lederman, Tron ve LFC arasındaki yeni ortaklığın “kripto için az şey söyleyemeyecek kadar büyük olacağını” söyledi. Ayrıca “Anfield’deki kırmızı LFC forması üzerindeki TRON logosunu görebildiğini” de sözlerine ekledi.

Blockchain ödeme firması HummingPay’in kurucu ortağı ve geliştiricisi Samuel Austin, LFC’nin Tron’un kabul edildiğinin iddia edilmesinin Tron’un misyonuna maruz kalmasına yardımcı olacağını kabul etti.

Ayrıca, Liverpool’un, Tron’un Temmuz 2018’de devraldığı eşler arası (P2P) platformu BitTorrent’ten destek alabileceği kendi canlı yayın platformunu geliştirebileceğini söyledi.

Son zamanlarda, merkezi olmayan uygulamalar (DApps) odaklı analitik web sitesi DApp.com, Tron’un Blockchain’in en hızlı büyüyen DApp kullanıcı tabanına sahip olduğunu iddia eden bir rapor yayınladı.

2018 yılının sonlarında, Brezilya’nın önde gelen futbol kulübü Atletico Mineiro, ulusal fiat döviz kuruna bağlı olan ve bir Brezilya realine eşit bir şifreleme parası olan “GaloCoin” adlı hayran tokenini başlattı.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu